Skocz do zawartości

Kupno Renault Clio Sport 2.0 16V


Irkii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam trochę głupio mi pisać na tym forum o clio ale cóż. zalogowałem się na forum "clio kluba" i nawet nie wiecie jaka kaszana to jakies chyba same gnojki no.

Każdy post już po drugiej odpowiedzi zbiega z tematu a pierwsza nic w nim nie zmienia.

Chłopaki o mechanice wiedzą tyle ile im potrzeba do "rozebrania" kurka od paliwa żeby go nalać do baku.

 

Właśnie nosimy się z kupnem miejskiego auta z większym silnikiem. Teraz jeździmy po lublinie clio 1.2 a po przejechaniu się sportem postanowiłem że będzie następny.

 

Ma może ktoś z was namiary, lub sam jest właścicielem czegoś takiego?

Jakieś rekomendacje albo złorzeczenia na ten model???

czekam na odpowiedzi.

Sorki że pisze o tym tutaj ale tam chyba nie ma sensu :worried: szukać.

Będę wdzięczny za każdą opinię.

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż,tak się składa,że mam dość duże pojęcie na temat samochodów renault,poprostu je naprawiam.

clio sport to samochód dla kogoś kto ma gruuuuuby portwel,i to nie dla tego,że dużo pali,ale z powodu takiej błachostki jak ceny części,są zupełnie inne.począwszy od zawieszenia a skończywszy na silniku.

poza wszyskim jazda jest bardzo przyjemna choć twardo :mrgreen:

 

decyzja zatem pozostaje dla ciebie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę głupio mi pisać na tym forum o clio ale cóż. zalogowałem się na forum "clio kluba" i nawet nie wiecie jaka kaszana to jakies chyba same gnojki no.

 

Temat niestety nie ma nic wspolnego z BMW. :?

Zamykam aby ten dzial nie przypominal kaszany podobnej do tej panujacej na forum clio. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.