Skocz do zawartości

Ale jazda !!! Chiałbym prosić was o rady


EwelinaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akurat szanse wyjechania w czerwcu do Anglii... nic by nie było w tym fascynującego gdyby to ze kumpel który tam już siedzi powiedział że BMW E46 (moje marzenie oprócz E36 które już spełniłam) kosztuje tam w granicach 15 - 20 tysięcy złotych !!! (w Polsce ok 35 - 50 tys.) Chciałabym się dowiedzieć ile może kosztować przekładka kierownicy w takim modelu, oraz jakie silnik są w tych modelach najlepsze...proszę o rady i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Z tymi super cenami w UK to lekka przesada,akurat bawarki sa tam strasznie drogie co innego jezeli chodzi o ople czy rover'y

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem sie ostatnio przekładkami bo szukalem czesci do pajero no i dowiedzialem sie ze np do freelandera czesci do przekładki to ok 4-5 tys zł. Do tego nalezy doliczyc robote ktorej jest mnostwo i nie wiadomo czy wszystko bedzie tak jak być powinno po takiej operacji. Zalezy od auta ale w sumie bez uzycia spawarki tu i tam się nie obejdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Z tymi super cenami w UK to lekka przesada,akurat bawarki sa tam strasznie drogie co innego jezeli chodzi o ople czy rover'y

 

 

Tu się zgodzę byłem w Anglii pół roku i tak się złożyło ze sąsiad kupił e36 i wcale tak tanio to nie było to samo z mercem, a co innego z roverem, oplem i innymi, których jest tyle co u nas fiatów. Osobiście bym ci radził przetrzepać niemieckie giełdy typu ebay.de mobile.de

A tak poza tym to angole kompletnie nie dbają o auta w odróżnieniu od niemców jak widziałem jak rysowali felgi po krawężnikach to aż się płakać chciało. Nie wspominając cofania mercem eską z zaliczeniem murku. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to koszt ok 4 tys. zl,zaleznie od samochodu

za cztery tysie to może graty kupisz profi przerobka to koszt ok 8\10tysi,a je...nia jest przy tym ,ze ho ho, gdyby to bylo takie proste i tanie to dawno bym latal skylinem

pozdrawiam i dziekuje za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabianie to druciarstwo. Takie auto dla mnie jest nic nie warte, dlatego, że wyobrażam sobie, że przerabiający dosztukował przewody elektryczne zamiast wymienić całą instalację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o takich cena,najtaniej jak widzialem starego e46 z 240 tys km to koszt 9000 €,na dodatek auto do roboty,a co do zmiany kierownicy to musisz zaczac od okolo 3000€.I tak naprawde nie znam nikogo komu by sie oplacilo ciagnac auto z anglii.
te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, mozna E46 kupic taniej ale dodajac przekladke i trudnosci w polskim urzedzie nie napalalbym sie zbytnio na twoim miejscu..

Musialabys szukac po aukcjach gdzie moznaby naprawde tanio cos wyrwac ale tam nigdy nie wiesz co kupujesz. Auto stoi z opisem i nie mozesz go odpalic, licytator czyta opis samochodu wtedy kiedy wjezdza na sale czyli kiedy jest jego licytacja. Oczywiscie wieksze usterki sa wspominane ale to jednak loteria.

 

To strona o aukcjach :

 

http://www.british-car-auctions.co.uk/

 

To dobra stronka o uzywanych autach (private i trade-komisy) :

 

www.autotrader.co.uk

 

Pozdrowienia z wyspy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej popracuj w tej Anglii dłużej i w dorodze powrotnej kup w Niemczech e46 wyjdzie to około 7000 Euro za przyzwoite autko.

W tej cenie powinnaś dostać 320i koszta w Polsce około 2000 -2500 zł wliczając OC (przy zniżce 60%)

 

pozdrawiam

 

przykładowo pierwsze z brzegu ogłoszenie na www.mobile.de

 

http://www.mobile.de/SIDBZIagFqQYcLrN9GJ-SSHMA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1179535155A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B41B20B55%81l-t-vCaMiMkMoPRQuSeUnVb_X_Y_x_yprrdsO~BSRA6D1100B10D3500AiH70000000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0H50000000D1998A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=42&id=11111111259452322&

 

oczywiście są tańsze

www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ceny są MOCNO zróżnicowane w zależności od stanu, przebiegu, wyposażenia i silnika.

 

Mój kolega kupił dla siebie w zeszłym miesiącu bardzo ładną i dobrze wyposażoną e46 2.8 za 5500 funtów (mieszka tam i nie zamierza jej przerabiać) - taniej nie dało rady znaleźć nic w zadowalającym go stanie.

 

 

Co do przeróbki to chyba już się większość wypowiedziała - jak byś przy tym była i patrzyła na wszystko od początku do końca to zapewniam Cię, że po zakończeniu "przekładki" już byś tego samochodu nie chciała. Ew. aby zrobić to na prawdę najlepiej jak można koszty będą takie, że cała zabawa się przestanie opłacać.

 

EwelinoBMW - to już któryś z kolei pomysł i zupełnie nowa koncepcja w ciągu kilku dni - każda z nich to poważne koszta i dużo pracy.

Obym sie mylił ale coś czuje, że z takim słomianym zapałem i "skakaniem z kwiatka na kwiatek" żaden z tych planów nie zostanie zrealizowany - życzę Ci szczerze abym się mylił.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.