Skocz do zawartości

Szukam świadka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie mam nadzieje ze pisze w dobrym miejscu.

 

Poszukuję świadka wypadku, który miał miejsce na ulicy komandorskiej koło bloku 3 w mieście Gdynia. Między godz 14-15 jakiś kretyn obtarł mi do gołej blachy cały bok w e34 poczynając od maski kończąc na klapce wlewu paliwa. Sprawca najprawdopodobnie jechał samochodem fiat brava lub bravo koloru ciemna zieleń. świadkiem wypadku był taksówkarz, który jechał za tym gościem, mnie niestety nie było w domu a bmka stała spokojnie na parkingu póki nie oszpecił ją jakiś kretyn.

 

Lakiernik i blacharz ma wyjść z 1500 zł a nie mam AC, proszę o ewentualne rady jak znaleść sprawcę wypadku lub świadka - tego taksówkarza - nie wiem jakim autem jechał ani z jakiej korporacji był.

 

Informacje o przebiegu wypadku zebrałem ze świadków zdarzenia - nielicznych którzy mało co widzieli.

 

Pozdrawiam klubowiczów i dziękuję z góry za pomoc.

 

PS: Proszę się rozglądać w Trojmiescie za frajerem w zielono ciemnej bravie z obtartym prawym bokiem od strony pasazera bo ta strona mnie walna.

 

Kontakt: 511 387 919

marek@piasek.nazwa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko będe wypatrywał tej łajzy. najlepiej jakbyś dotarł do firm taksówkarskich i tam poprosił żeby dyspozytor przez radio pytał taksiarzy czy nie byli świadkami takiego zdarzenia. dobrze też było by spróbować w ciemno pochodzić po warsztatach blacharskich popytać (i osobiście się porozglądać się) o ciemno zielone auto po obcierce. wiem że łatwo mi tak gadać ale może fuksem akurat trafisz na to auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno udac sie na policje i zglosic taki fakt - opowiedz to co tu napisales i jak kolega powiedzial podzwonic po taxi - napewno ktos cos bedzie wiedzial jedyne wyjscie zeby nie popłynac 1500k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile macie korporacji taxi w miescie? podjedz na postoj taxi popros jakiegos taksiaza zeby sie przez radio spytal czy ktos widzial to zdarzenie i juz. plus tak jak ktos wczesniej pisal idz na policje. jakbysmy byli w cywilizowanym kraju to policja powinna sama to zrobic i poprosic taxowkarzy zeby sie popytali o to zdarzenie i dali znac.

 

powodzenia w szukaniu...

 

p.s.

wiem ze jest cos takiego, ale chyba juz za pozno na to, ze dzwonisz na policje i mowisz ze ktos ci objechal auto oni robia notatke i z nia do ubezpieczalni i to sie jakos fachowo nazywa juz nie pamietam jak ale wyplacja ci odszkodowanie jak sprawca zwial, tylko trwa to o wiele dluzje niz normalnie. slyszlame o tym z programu drogowka na TV4, nie wiem na ile to prawda i czy dalej jest cos takiego ale nie szkodzi sie spytac tymbardziej ze jak piszesz dosc spore straty a brak ac.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie panowie i dzieki za pomoc znalazlem asa

 

Srebrna bmka model 5 e34 sedan, wygląda jak jeżdżący śmietnik odlatuje z niej szpachla i chyba przyklejony karton, wystawione wywieszki z nagrodą pomogły znalazło się 4 świadków. Napisałem że wysoka nagroda pieniężna za info jest numer blach i wszystko gościu ma te same ślady otarcia, ta babeczka co mówiła o zielonej bravie ładnie mnie zmyliła. Okazało się że as mieszka na mojej dzilnicy radzę uważać na tego "kierowcę" poruszającego się srebrną piątką o numerach

GA 70963

 

Sprawa wczoraj zgłoszona na policję gościu mówił że kwestia 2 tygodni jak dobrze pójdzie przesłuchanie świadków i gościa jutro obdukcja fury i ciągniemy z ub i gościa do sądu za zwianie.

 

Zdjęcia jego furki też są sprzed naprawy.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi świadkami też różnie bywa. Jakiś czas temu ktoś (mówili o tym na antenie TVN) zrobił test i pytał przypadkowe prostytutki, czy mogą zeznawać przeciwko Lepperowi, że niby je zgwałcił. Wynik był zadziwiający, bo tylko 2 z 30 NIE zgodziły się. Jak widać o świadków łatwo. Niektórzy ludzie, to za kasę wszystko zrobią. Zobaczyli, że wysoka nagroda, to parę osób się zebrało, ugadało szczegóły i zgłosiło do Ciebie. Być może nawet nie lubili tego z E34. Skoro mówisz, że to E34 wygląda jak śmietnik, to ślady uszkodzenia na jego samochodzie niekoniecznie muszą być spowodowane kolizją z Twoim autem.

Jak dla mnie, to zbyt duża rozbieżność między ciemno zielonym Fiatem Brava, a srebrnym BMW. Zresztą jeśli mieszka w tej samej dzielnicy, to bez sensu byłoby uciekać.

Nie pamiętasz jakiego koloru miałeś ślady lakieru od obtarcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej zielonej brawie to powiedziała sąsiadka jak autor napisał więc trzeba brac poprawkę na kobietę. kojarzycie reklame orlenu verwa przekazanie formuły ta reklama w dosyć skuteczy sposób opisuje osoby które o motoryzacji maja maly zasób wiedzy. wydaje mi się że chyba autor jest pewien. napisał że uszkodzenia jego auta zgadzają sie z tą padliną srebrną. poza tym powiedział że będize jeszcze jakaś ala wizja lokalna. zobaczymy. Morriel napisz dokładnie co i jak. Bagor może mieć racje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj rozmaiwalem z wlascicielem srebrnej bmw - podejrzanego wyparl sie wszystkiego ale w sposob kulturalny. Przycisnalem wiec swiadkow czy sa na bank pewni i poinformowalem co im grozi za skladanie falszywych zeznan powiadomilem tez ze jak to jakis nielubiany przez nich osobnik to sprawa wyjdzie i jak sie okaze ze to nie on to beda mieli prze****. Powiedzieli ze dadza sobie glowe uciac ze to ten gosciu i ze beda zeznawac na policji. Mi zalezy na ukaraniu winnego wiec do kazdej kwestii podchodze ostroznie dzis mam ogledziny auta w pzu i likwidator szkod powie ile to jest warte.

 

Zielona brava bardzo mnie zmylila bo kompletnie nie pasowala do opisu. Na samochodzie sa wielkie srebrne otarcia i obfite slady bialej szpachli wiec wszystko pasuje. Duze fragmenty lakieru ktore rowniez odpadly z auta wskazuja na srebrne auto. A nie na zielona brave nie ma ani sladu zielonego czy zgnilo zielonego.

 

Zobaczymy jak sie sprawa potoczy dalej i jak to zalatwi policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Brava mogła tamtędy tylko przejeżdżać - i wtedy akurat sąsiadka ją zobaczyła - może też jakiś hałas na osiedlu był w tym momencie i się zgrało.

 

No cóż - współczuję - ale jestem pewien, że osoba która to zrobiła nigdy by się nie przyznała (chyba, że już w sądzie) - jakbyś trafił na kogoś uczciwego, to zastałbyś np. karteczkę z numerem tel za wycieraczką.

 

Dość prosto będzie stwierdzić, czy otarcia spowodowała ta srebrna beemka - już policja ma na to sposoby, bo tego typu spraw jest sporo.

 

Zazwyczaj takie otarcia na osiedlach jednak powodują ciężarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tez myslalem poczatkowo ze jest to ciezarowka lub jakis van jednak swiadkowie mowia ze dadza sobie glowe uciac.

 

Co do zielonej bravy - kierowca zatrzymal sie i wyjzal by zobaczyc jak wyglada moje bmw i pewnie dlatego ta babeczka uznala ze to sprawca.

 

Zreszta policja to oceni, a jak sie gosc nie przyzna to sad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

slyszlame o tym z programu drogowka na TV4, nie wiem na ile to prawda i czy dalej jest cos takiego ale nie szkodzi sie spytac tymbardziej ze jak piszesz dosc spore straty a brak ac.

 

też o tym słyszałem z tego programu bo go nawet ogladałem - było to dośś dawno i o ile mnie pamieć nie myli to sie nazywa 'szkoda parkingowa'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.