Skocz do zawartości

Montaż klimy


bartek1351

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopcze, skad gdzie Ty żyjesz :?: :?: Nabić za 5oozł?? :jawdrop: :jawdrop: Podjedź do mnie, zrobie to za 450 :mrgreen:

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopcze, skad gdzie Ty żyjesz :?: :?: Nabić za 5oozł?? :jawdrop: :jawdrop: Podjedź do mnie, zrobie to za 450 :mrgreen:

 

 

Gość miał napewno na myśli całą instalację do klimy za 500 zł.

A jeśli Ty nabijasz za 450 zł,to chyba w butelkę.Dziwne,ze masz klientów za te pieniądze.Max.200zł i to z całym przeglądem.Hej !!!! :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pohamuj słowa bo mnie nie znaszCHhyba że całość, to co innego.... Kilogram R134 kosztuje ok. 100zł, do 3-ki wchodzi ok.700-800gr więc koszta prosto przeliczyć...

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co jakies zbedne komentarze ktore nic ni wnosza do tematu jezeli ktos jest inteligentny to domyslilby sie ze 500zl to cena klimy a nie nabicia :mad2: no chyba ze z toba ozzy jest inaczej :duh:

 

wiec powie mi ktos ile czasu i pieniedzy moze mnie kosztowac taka przyjemnosc zalozenia klimy ? i czy w ogole jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest w orginalesie w 1.6 i nie czuć jakoś tragedii ze zmniejszoną mocą. Wiadomo klima odejmuje około 10-15% mocy ale jak jest sprawna to nie poczujesz.

 

Teraz pytanie czy masz kompletną klimkę ze wszystkimi dodatkami i czy jest sprawna nie podziurawiona, czy sprężarka działa prawidłowo, czy sprzęgiełko elektromagnetyczne działa prawidłowo etc.

 

Następny krok to montaż i ten jest upierdliwy strasznie, bo trzeba wybebeszać całą dechę, bo trzeba montować parownik itd itp, troszkę inny jest też układ ogrzewania itd.

 

Nie wiem czy za montaż nie zaśpiewają ci około 1000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.