Skocz do zawartości

Czy BMW E46 320d (136) to naprawde kupa złomu?


PNOmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce kupic taki i to nic ciekawego, bo wiele osob chce kupic, ale jak slusze opinie to sie zalamuje. Bede jezdzic po miescie sporo, nawet po 50000 i powidzcie czy samochod bedzie stal ciagle w warsztacie a moze podola jednak. Z 600 zl miesiecznie moge na luzie wlozyc w niego - czy to wystarczy? Ile Waszym zdaniem bede wkladal? Nie mowie oczywiscie o paliwie. Odpowiedzcie czy dbajac a nie olewajac wynagrodzi mi ta Becia?

 

Dzieki i pozdrawiam

Wstrzasaj i kasaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem i znam takie okazje dobrze ale samochod sciagam z Niemiec i to nie jakies tam Sit. Chodzi o eksploatacje. Czy ten silnik jest tak usterkowy i zawodny jak wszyscy mowia? Czy przednie wahacze padaja od razu i co z tylnim zawieszeniem?
Wstrzasaj i kasaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o e46 320d 136KM .Samochód eksploatuje od dwóch lat w tym czasie zrobiłem 50tys.km .Jestem pierwszym właścicielem w polsce .Ico mogę powiedzieć o tym aucie wachacz wymieniałem 1szt zaraz po prypowadzeniu do kraju bo był zgięty wstawiłem oryginal i do dzisiaj nic ostatnio byłem na przeglądzie zawiecha jak dzwon ,auto nie jest bardziej awaryjne niż inne ,jeżdziałem octawią czy passatem .Także ktoś ci głupot naopowiadał .w moim przypadu kogo nie zapytałem to twierdził że silnik jest do d.......... .Narazie odpukać mam na zegarze 190 tys km przebiegu ,zero brania oleju .czy jakiś wycieków .w czasie dwóletniej eksploatacji oprócz normalnych przeglądów typu oleje filtry klima , wymieniłem tylko klocki . i to wszystko .auto w niemczech było serwisowane do przebiegu 140tys km. Ale auta szukałem jakieś 3-4 miesiące .obejrzałe mnóstwo .Także dobrego fachowca od BMW i zycze powodzenia można naprawdę znalesc cos fajnego . W razie jakiś pytań napisz .Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem niedawno BMW 320d i jezstem zadowolony z samochodu.Przy zaupie wiedzialem ze mam wachacz do wymiany olej i uszczelnienie pompy wtryskowej...Koszt 1000zł. To są jedyne rzeczy na ktore trzeba zwracac uwage...

Ale spalanie i przyspieszenie autka są bardzo zadowalajace.

I ten wygląd...

Pozdr z Krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie w tym kombi siedziec z tylu?
Zadając takie pytania myślę że powinieneś kupić mercedesa klasy S a nie jakieś tam bmw.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądzmy szczerzy-e46 mistrzem przestrzeni w środku to nie jest.O ile z przodu nie jest żle to z tyłu nie ma miejsca na nogi i kolana a bagażnik tez dość skromnie wypada w porównaniu do np mondeo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.