Skocz do zawartości

[E36] Głośniki w drzwiach


msk_m

Rekomendowane odpowiedzi

W drzwiach nie są gwizdki. Ja mam tylko z tyłu i pod nogami, ale były też w drzwiach i miały około 10 lub 13 cm. Chociaż nie twierdze, że nie było wersji z gwizdkami. Może ktoś miał indywidualne zamówienie :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie - przynajmniej moim w drzwiach są tylko gwizdki, natomiast jest też zaznaczone miejsce na drugi głośnik - z tego co wiem w opcji było nagłośnienie Harmann-Kardon (dobrze to napisałem? :) ). W nogach są 13, a z tyłu 10, ale ponoć 13 wchodzą bez przejściówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie z tylu oryginalnie sa 10cm, jednak po wyjeciu plastyku wchodza spokojnie 16cm ktore wystarczy przykrecic bezposrednio do karoserii. Jest tam gąbka wiec nie trzeba nawet wygluszac.

Z przodu 13cm i wieksze nie wejda.

W drzwiach to zalezy od wersji... w jednych nie bylo wogole, w drugich sa same gwizdki, a w trzecich sa gwizdki i miejsce dodatkowe na... drugi gwizdek? nie wiem.

Ja mam z tylu 16cm, z przodu 13cm i gwizdki oryginalne w drzwiach. Gra solidnie i czysto a przy tym jest ladny efekt dzwieku przestrzennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie z tylu oryginalnie sa 10cm, jednak po wyjeciu plastyku wchodza spokojnie 16cm ktore wystarczy przykrecic bezposrednio do karoserii. Jest tam gąbka wiec nie trzeba nawet wygluszac.

Z przodu 13cm i wieksze nie wejda.

W drzwiach to zalezy od wersji... w jednych nie bylo wogole, w drugich sa same gwizdki, a w trzecich sa gwizdki i miejsce dodatkowe na... drugi gwizdek? nie wiem.

Ja mam z tylu 16cm, z przodu 13cm i gwizdki oryginalne w drzwiach. Gra solidnie i czysto a przy tym jest ladny efekt dzwieku przestrzennego.

 

 

Napewno po odkreceniu tych 10tek nokii z obudowa wchodza 16stki ??

Ja je wyjelem bo to nawet nie gralo i do bagaznika wsadzilem skrzynie zeby lepiej przechodzilo ale jezeli 16stki wchodza to cikawe :D

 

 

A ja u siebie mam z przodu pod nogami 13 w dzwiach 87 mm no i z tylu seryjnie sa 10 mm Nokii

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.