Skocz do zawartości

gdzie podlączyć -help


jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

:oops: ----chciałem napisać ten post gdzie indziej nie mogę wejść[ dział związany z mech. siln.}-trudno ,niech mi ktoś podpowie , mam kłopoty z obr. na luzie w trakcie jazdy[maleją]i po zatrzymaniu wracają do normy[E34 525 1988ROK+ gaz]]---tytułem wstępu----a teraz do rzeczy dziś spędziłem cały dzień przy bm, wiele przepatrzyłem , dużo sie dowiedziałem[ukł.chłodz. był zapowietrzony, mam wejścia na elektr. szyby-część już założyłem,założyłem podłokietnik itd. ] i zacząłem przeglądać gumową rurę od filtra do przepustnicy{jest oki}, ale co zauważyłem, i teraz muszę dobrze to opisać ,stojąc przy kole z przodu[od kierowcy] i patrząc na gumę wchodzącą do przepustnicy po prawej str. idą równolegle dwa plastikowe węże {rurki}jeden połączony jest z gumą , drugi nie[oba ida do silnika poniżej przepustnicy , na wysokości gdzieś elektro zaworu od spodniej rurki [węża] odchodzi pod kątem prostym cieniutki wężyk , i niestety koniec jest wypięty i nie wiem skąd --- :roll: poświęciłem się i dotknąłem językiem[bo palcem nic nie wyczuwałem]i ten cienki wężyk wytwarza podciśnienie [zasysa powietrze]:roll: i czuję że to całe moje nieszczęście z obrotami-niech mi ktoś powie gdzie on ma miejsce pod kolektorem czy gdzieś indziej -za diabła nie mogłem znależć otworu ażeby go nałożyć HELP!!! :arrow: :arrow: :arrow: [/b]
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurde z tego trójnika wychodzi ale dokąd?bo wisi luzem w dół, mam zdjęcie na telefonie na priva można [jesli ktoś ma ochotę] podać numer do siebie-prześlę :arrow: :arrow: :arrow:antywirus nie pozwala mi otworzyc powyższego linka-niestety
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o to ?

 

http://img143.imageshack.us/img143/9182/obraz001wz3.jpg

http://img143.imageshack.us/img143/5306/obraz002ux4.jpg

 

w oryg. przy przepustnicy ten wężyk wchodzi w gumową rurkę - u mnie była luźna ze starości więc zastąpiłem ją koszulką termo - jężeli chodzi Ci o ten weżyk a jest odpięty to lapie tam fałszywe powietrze ...

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :D :wink: :idea: tak -misiek to jest to , byłem w garażu i podpiąłem, rozgrzałem silnik na krótkim odcinku obroty w opisywanym wczesniej przypadku nie spadły niżej 500 na luzie -qurde myślę że to chyba wreszcie po problemie oby! bo mnie już szlag trafiał----dzięki ----reszcie też dziękuje [ pisałem na privy-chciałem wysyłać zdjęcia z tel. kom. ale juz po wszystkiemu]--tak szukałem i nie wpadłbym że to idzie tam podłączyć myślałem że gdzieś przy silniku-a swoją drogą sprawdż kiedyś u siebie-po zdjęciu "go"co się dzieje[ i napisz do mnie kiedy!?] [głównie chodzi mi o gaz, ale na benzynie będą te same problemy podejrzewam]-raz jeszcze dzięki ,miałem zamiar ruszyć do jakiegoś konkretnego gaziarza!-pozdro :arrow: :arrow: :arrow:swoją droga co on tam zasysa, a raczej z kąd bo to wchodzi w karoserę -CIEKAWE!
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... on nie wchodzi w karoserię tylko do czujników ogrzewania , one mogą nie działać ale tą drugą końcówką / przy przepustnicy / łapie fałszywe powietrze do układu podciśnienia - resztę już sobie opisaliśmy na PW :wink:
* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA TEJ STRONIE JEST WIRUS. winner.exe ładue się automatycznie po wejściu na stronę. nie polecam...

pozdrawiam - Kris

E39 540i touring jeszcze bardziej czarrrnaaa :twisted:

E30 325i touring diabelnie czarna (była!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... on nie wchodzi w karoserię tylko do czujników ogrzewania , one mogą nie działać ale tą drugą końcówką / przy przepustnicy / łapie fałszywe powietrze do układu podciśnienia - resztę już sobie opisaliśmy na PW :wink:
Fajnie ze sobie popisaliście :lol:

a tak poważnie, u mnie ten wężyk jest ciachnięty i zatkany. to raczej dobrze że zatkany a raczej źle że ciachnięty Gdzie to podpiąć?

dzięki za info ;) pozdrawiam!

E39 540i touring jeszcze bardziej czarrrnaaa :twisted:

E30 325i touring diabelnie czarna (była!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xixek ...

 

Fajnie ze sobie popisaliście

 

... eeeee ... to nie tak jak myslisz :nienie: żadne sekrety - na PW to na flaszkę się umawialiśmy :mrgreen: bo na forum umawiać się nie można :mrgreen: ....

 

- chodzi Ci o wpięcie się do układu ogrzewania ? tzn. za grodzią czołową ?

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xixek ...

 

Fajnie ze sobie popisaliście

 

... eeeee ... to nie tak jak myslisz :nienie: żadne sekrety - na PW to na flaszkę się umawialiśmy :mrgreen: bo na forum umawiać się nie można :mrgreen: ....

nie no przecież sobie żartuję ;)

 

- chodzi Ci o wpięcie się do układu ogrzewania ? tzn. za grodzią czołową ?
dokładnie. w co tam się trzeba wpiąć jeśli w ogóle? irytuje mnie ta dyndająca rurka. nawet zaślepiona. poza tym nie lubię jak coś mam niepodpięte...

 

pozdro - Kris

E39 540i touring jeszcze bardziej czarrrnaaa :twisted:

E30 325i touring diabelnie czarna (była!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no przecież wiem :mrgreen: inaczej bym nie pisał :hand:

 

- w E34 ten węzyk podpięty jest do takiego/ kich czujników elektronicznego sterowania ogrzewania / wersja bez klimy - do w. z klimą są inne / te czujniki są nad nogami pasażera / za schowkiem i kierowcy - za obudową nad pedałami

- sterują temp. wg. ustawienia pokręteł - chodzi o takie jak na tej aukcji :

 

http://www.allegro.pl/item186240059_czujnik_temperatury_wnetrza_do_bmw_e_34_93_.html

 

- poszukam co piszą w mądrych księgach o ogrzewaniu w E 30 i dam znać :wink:

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki! a czy dobrze rozumiem, że jeśli mam full manual bez klimy to tego może u mnie nie być.... ?

pozdro - Kris

E39 540i touring jeszcze bardziej czarrrnaaa :twisted:

E30 325i touring diabelnie czarna (była!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.