Skocz do zawartości

Problem z pracą silnika na paliwie!!!


mariuszl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Dzisjaj coś sie stało w moim aucie ze nie chce codzić na paliwie.

A dokładniej rano gdy odpaliłem było wszstko oki później jeszcze pare razy po odpaleniu było wszystko dodrze. Mam zamontowany gaz. Późnie gdy próbowałem odpalić na paliwnie to nie chciał zapalić wiec pomyślałem ze może nie ma paliwa ale wlałem paliwo i nie chce odpalić. Na gazie odpala i normalnie jeździ a gdy przeżuce na paliwo to silnik pracuje nie równo i nie chce wchodzić na obroty. Prosze o pomoc w zdiagnozowaniu usterki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wiesz sam jak było do tej pory załanczałeś stacyjkę w pozycję 2 i czekałeś aż to równomierne buczenie zaniknie no i start (ja tak robie) jak obecnie słyszysz że buczy inaczej to znaczy że pompa ! Ale jak sprawdzasz to po wyłączeniu stacyjki odczekaj chwilę aż zniknie ciśnienie w układzie (tak z 30 sek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam pisałem wcześniej ze przestała moja Beta chodzić na paliwie . PO paru dniach wróciło wszystko do normy i dobrze silnik pracował na paliwie jakiś czas a teraz znowu przestała palic na paliwie na 2 dni i po 2 dniach znowu sie to naprawiło .Pochodziła jeden dzień i znowu nnie chce pracowac motor na paliwie. Co to może być prosze o pomoc i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajan --czytam te posty i nie wiem u mnie jest wszystko oki, ale ja nie słysze żadnego buczenia-serio słychac pompe paliwa czy to zart-zaznaczam słuch mam dobry!-pozdro :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy to nie kwestia słuchu. Słychać tylko te kończące żywota, u kumpla też było słychać, raz miał mniej paliwa i już jej nie słychać, bo się zatarła. U drugiego nie słychać żadnego buczenia nawet jak się jest na zewnątrz. U mnie w aucie też nie słychać żadnego buczenia …jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.