Skocz do zawartości

Czy ktoś może obejrzeć? (Włocławek)


Cezar_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z okoloc Włocławka mógłby jutro(piątek) obejrzeć dla mnie to "cudo" bo wybieram się w sobote obejrzec ją osobiście i nie wiem czy jest sens gonić 400km. Najbardziej interesuje mnie bezwypadkowa historia samochodu, książka serwisowa (śmieszny przebieg :shock: ) i generalnie stan techniczny. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2518632
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, tylko kierownicę ma zmienioną - bo od wersji M Power, skóra wygląda na ten przebieg, więc trudnio wnioskować o szafie - wnętrze ma bajka, rzadko spotyka się tak dobrze utrzymane. Ciekawe jak reszta...
http://www.skredyt.pl/projekty/bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna. Ale kierwonice nie koniecznie musi mieć zmienioną, można było taką zamówić w serwisie bez całego M-Pakietu, a skór w sumie to nie widać bo najbardziej widać po górnym boku i wewnetrzym miejscu siedziska...

 

Jeszcze dodam, że dla mnie maska za "czytelna" nie widać żadnych odprysków... A nawet po 100 000 km muszą być jakieś :)

 

Lekko ponad 100 000 km hmm może i prawda, ale ja u siebie mam 106 000 w E39 i przebieg ten jest w 100% orginalny bo najechał go mój ojciec i skórkę mam jak nową z salonu na kierce... Sprawdz dobrze... Najlepiej kluczyc do serwisu i może powie wszystko, chyba, że był zresetowany, ale taki zabieg z tego co wiem kosztuje kolo 1000 zł i nie każdy handlarz się na to pisze :D

 

POWODZENIA i napisz czy kupiłeś...

 

Pozdrawiam!

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.