Skocz do zawartości

potrzebny schemat cuda z allegro :):):)


piotr.ino

Rekomendowane odpowiedzi

żadnych códów Ci nie trzeba,tylko zaworek zwrotny w pompie za ok.30 zł.I po temacie.A pompiarze kasują za regenerację całej pompy.Złoty interes. :doh:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych códów Ci nie trzeba,tylko zaworek zwrotny w pompie za ok.30 zł.I po temacie.A pompiarze kasują za regenerację całej pompy.Złoty interes. :doh:

 

zamiast kupować ten wynalazek możesz odłączyć czujnik temperatury i za każdym razem będzie grzał świece - taka jest zasada działania tego "cuda"

 

 

Wioletta, o jakiej pompie mówisz, bo chyba nie o wtryskowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec po kolei zaworek zwrotny jest potrezbny jesli samochód zle odpala na zimnym silniku po dłuzyszm postoju ( po nocy) a swiece sa oki, przyczyna jest cofajace sie paliwo i powstaje pecherz powietrza przed sama pompa co powoduje duże problemy przy odpalaniu.

 

Natomiast jesli cięzko odpala na ciepłym silniku to odłaczenie czujnika niby pomoże, ale pomoże tez w wypiciu wiekszej ilosci paliwa ze zbiornika :) DLatego warto kupic takie urzadzenie, poniewaz ono działa tylko przy rozruchu, a w dodatku nie odcina samego czujnika a takze zwieksza dawke rozruchowa przez symulacje niskiej temp. !!!

 

http://www.allegro.pl/item180946859_zle_odpala_omega_bmw_2_5_1_8_tds_td_prz_gratis_ss.html

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakl taki madry jestes to zrób taki układ!!! A po drugie zwieksza dawke paliwa i koniec , bo przeciez ssanie polega na zwiekszonej dawce paliwa !!!!!!!!

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.zamontowałem sobie kiedyś taką skrzyneczkę do odpalania i trochę pomogło ale jest to tylko krok tymczasowy jeśli nie pali na ciepłym i jak rozgrzany falują czasem obroty to prawdopodobnie pompa do regeneracji i żadne wspomaganie odpalania nie pomoże . koszt regeneracji ok 1500 pln . :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba sprawdza moje rozeznanie jesli chodzi o pompy wtryskowe.Być może to ktoś kto się dobrze na tym zna i w ten sposób nie daje odebrać sobie chleba.Niestey nie mam zbyt duzego rozeznania ale zanim bym się pokusiła na jakieś wynalazki czy półśrodki (jestem zwolenniczką tylko sprawdzonych rozwiazań)to wydałabym te parę groszy na ten zaworek zwrotny a jeśli by to nie pomogło,to dopiero regeneracja pompy.O tym problemie czytałam,zanim trafiłam tu do klubu.Sorry,że nie pamiętam gdzie.To było dla mnie bardzo przekonujące,bo ktoś z tym problemem dość często się stykał i uznał to za pewnik ten zaworek jest temu winien.Nawet spory się zdarzaja wśród pompiarzy,bo gdy dzwoniłam po Polsce to w końcu sama nie wie czy mam pompę rotacyjną czy indukcyjną czy jeszcze jaka inną.Skończyło się na tym,ze pompę mam w dobrym stanie a przyczyna małej mocy i dużego zużycia paliwa tkwiła w czym innym.Bez sprawdzania pompy.I jeszcze jedno;świętą rację mająCi,którzy mówią żeby w miarę możliwości zamontować na próbę części pożyczajac od kogoś zanim się poleci do sklepu po nową.Zaoszczędza to pieniędzy,czasu i nerwów.Miłych świąt! Wioletta. :roll2:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.