Skocz do zawartości

Prostowanie felg aluminiowych - kraków


qwert6668

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś z was może mi polecić jakieś dobre i sprawdzone zakłady gdzie można by wyprostować felgi aluminiowe?

 

EDIT: Zapomniałem dodać rozmiarów koła: opony siedzą 225/45/17 jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

 

Dzięki.

Teoria jest wtedy gdy wiesz wszystko, a nic nie chce działać.

Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a nie wiesz dlaczego.


Ja łącze teorię z praktyką. Nic mi nie działa i nie wiem dlaczego !?

(moje pięć) (moje trzy tbd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witaj ja moge cie tylko poinformowac ze prostuja felgi za giełdą elektroniczną w krakowie nie pamietam jaka to ulica, prostowałem tam felge z rantem 15 do vw , zapłaciłem 150zł, felga boła dosć poważnie skrzywiona na rancie i był problem z wyciągnieciem,przy wyciąganiu pekła delikatnie ale naspawali i jezdzi do tej pory.Pzodro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ci namiary na trzy pewne punkty z których usług korzystałem albo sam albo zawoziłem czyjeś koła i mogę je polecić:

1. Marek Czaja ul. Podleśna 3 Wieliczka tel. 012 278 18 21 kom.602 138 246.

Jest to praktycznie jeszcze w granicach Krakowa a jedziesz ul. Wielicką do końca i skręcasz za InterCarsem (tam gdzie dawniej było RAKO) w prawo do góry. Prostowałem tam miesiąc temu swoje felgi oryginalne E46 i po optymalizacji ciężarki wyważjące są od 5 do 15 gram. Wada tego warsztatu to umawianie się na mięsiąc do półtora miesiąca wcześniej bo tyle mają roboty. To oczywiście o czymś świadczy a jak chcesz szybko to punkt nr 2 lub 3.

2. Maciej Zamiar ul. Dauna 36 Kraków tel. 012 655 09 65 wew.26

Jest to też przy ul. Wielickiej z tym że przy skrzyżowaniu z ul. Kamieńskiego. Ogólnie faceta mogę polecić bo robi w 2-3 dni i kilka ciężkich przypadków u niego zrobiłem.

3. Firma PointS Nowakowski&Szymański ul. Bociana 18 tel. 012 420 47 65, 420 47 66, 415 00 09. Jedziesz w stronę Warszawy i za wiaduktem kolejowym skręcasz w lewo a następnie pierwsza w prawo. Firma ta nie prostuje felg ale mają swojego podwykonawcę; możliwe ze jednego z powyższych a robią w podobnych cenach. Trochę boją się ciezkich przypadków zeby nie brać odpowiedzialności ale jak już pokręcą nosem to zrobią. Ostatnio robiłem u nich felgi Schnitzera (skrzywione wewnętrzne ranty i przestawienie względem piasty) i dały się wyważyć bez problemu. Robią w 2-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Zadzwoń i zapytaj jaki termin. Jest wiele "firm naprawiających" felgi ale przeważnie nie naprawiają oni sami ale zlecają dużym zakładom mającym odpowiedni sprzęt i doświadczenie typu Czaja i przez mają to zrobione od razu a nie czekają jak klient indywidualny, a robota jest zrobiona tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.