Skocz do zawartości

Bmw 318 is pomocy chodzi o kontrolke oleju????


koqut25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam bmw 318 is silnik m 42 i takie pytanie czy u was tez tak jest ze przejade dajmy na to 20 km wylaczam auto i od razu wlaczam zaplon a kontrolka od oleju zapala sie dopiero po 1 min od ladowania pali sie od razu.Dodam jeszcze za jak urachamiam silnik to gasnie od razu.Prosze o pomoc czy to normalne czy nie???Dziekuje wszystkim za odpowiedz na mojego posta
Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje dlatego mnie to troche zmartwilo pomyslalem moze ze konczy sie pompa olejowa.Dlatego pytam sie na forum.Mam prosbe jak by ktos wiedzial co to moze byc prosilbym zeby napisal.Aha i dziwne jest to ze tyle on scieka bo uzywam oleju castrol 10w 60 jakis racing pelny syntetyk wiec nie jest to raczej gesty olej :mad2:
Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Ciągle zapominałem sprawdzić jak jest u mnie... wczoraj mi się przypomniało :wink:

I tak.

Jak jest zimny (po nocy np.) zapala się od razu po przekręceniu kluczyka i gaśnie jak silnik odpali.

Jak jest gorący (czyli jak opisałeś) zapala się od razu po przekręceniu kluczyka, ale gaśnie już w trakcie kręcenia rozrusznika.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zapominałem sprawdzić jak jest u mnie... wczoraj mi się przypomniało :wink:

I tak.

Jak jest zimny (po nocy np.) zapala się od razu po przekręceniu kluczyka i gaśnie jak silnik odpali.

Jak jest gorący (czyli jak opisałeś) zapala się od razu po przekręceniu kluczyka, ale gaśnie już w trakcie kręcenia rozrusznika.

Mam podobnie, zawsze sie zapala i gasnie po odpaleniu odrazu.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wielki dzieki za wszystkie odpowiedzi tez pytalem mechanika tam gdzie auto robie i mi powiedzial ze bardzo dobrze bo cisnienie trzyma jeszcze dlatego przy drugim razie jak wlacze zaplon to zaswieca sie dopiero po ok 1 min.Ale dziekuje wszystki milego dnia zycze
Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.