Skocz do zawartości

Zmieniarka nie gra co jest?


R A M Z E S

Rekomendowane odpowiedzi

Ale coś dokładniej opisz - "zachowuje jakby nie widziala płyty" - tzn pisze, że nie ma płyty, czy CD Error, czy w ogóle nie widzi zmieniarki ?

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

To raczej nie wygląda na problem z laserem..........

 

Problem z laserem objawia się , że zaczyna nie czytać niektórych płyt , długo "zastanawia" się zanim pojawią się na wyświetlaczu komunikaty.

 

Tu na moje oko jest coś nie tak z mechaniką zmieniarki. Jakiś czujnik, rolka,prowadnica , etc .

Zmieniarki normalnie się naprawia jak każde inne urządzenia elektroniczne - - - nie martw się co napisał kolega wyżej o jakimś śmietniku.

 

Jedyny problem to elektronik musi mieć możliwość uruchomienia Twojej zmieniarki podczas naprawy

 

Pozdro

Mario Big Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też byc problem z laserem, bo jak nie potrafi odczytać, że to jest płyta audio, to też stwierdza, że nie ma płyty ... Mechanika też itd. - elektronik musiałby to obejżeć, może być wiele powodów.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

wiam.

u mnie jakis dziwny problem bo normalnie zmieniarka sprawdza plyty po wlozeniu w magazynek,oddaje,ja wybieram sobie numer plyty,pobiera,czyta, na lcd wyswietla mi komunikat z nr plyty i utworu,tak jakby wszystko bylo ok ale cisza z glosnikow.laser dobry bo plyte rozpoznaje,widzi ile jest na niej utworow itp.sprawdzalem juz na roznych plytach,oryginalnych,nagrywanych i na kazdej taka sama przypadlosc,nie ma glosu,czemu?? :?:

"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wlozylem mp3.probowalem na kilku plytach i nic.kazda ladnie pobiera odczytuje,widzi ile jest utworow na niej,i normalnie odtwarza utwor za utworem bo po uplywie ok ty 3-4 min przeskakuje nastepny numer.ale nic w glosnikach nie idzie.na tape,radio ladnie glosniczki graja a na cd-ku nic,kompletna cisza.wyjalem ja i niby wtyczki podlaczone 3 i 6 pinowe,jest tam jeszcze takie jakies wyjscie jak antena u tv tylko duzo mniejsze,okragle z bolczykiem w srodku ale wolne nic nie podlaczone.
"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.