Skocz do zawartości

Pytanie o otwieranie bagażnika z pilota


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamontowany w aucie alarm nie jest to fabryczny ale był dość drogi :duh:

Moje pytanie jest następujące, a więc mam w alarmie taką opcje na otwieranie bagażnika z pilota, ale elektryk przy montażu powiedział mi ze cały Centralny zamek w BMW jest zrobiony na +, a nie tak jak w innych autach drzwi na + a bagażnik na -, i ze nie da sie zamontować otwierania bagażnika z pilota :worried:

Czy to prawda??Da sie coś z tym zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba jedna diode (najlepiej duzej mocy) w celu odseparowania silownika klapy od reszty centralnego,oraz jeden przekaznik w celu dostosowania napiecia sterujacego silownik. Jesli masz odrobine wiedzy na temat elektryki to sobie poradzisz. Bedzie to dzialac tak ze mozesz otworzyc wszystkie dzwi i klape tak jak dotychczas lub tylko klape bagaznika. Jesli dalej nie rozumiesz to pisz,odpowiem ci "step by step" jak to zrobic :D

"________ 730iA

/________\

(0o=[][]=o0)

[_]/'''''''''''\[_]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba jedna diode (najlepiej duzej mocy) w celu odseparowania silownika klapy od reszty centralnego,oraz jeden przekaznik w celu dostosowania napiecia sterujacego silownik. Jesli masz odrobine wiedzy na temat elektryki to sobie poradzisz. Bedzie to dzialac tak ze mozesz otworzyc wszystkie dzwi i klape tak jak dotychczas lub tylko klape bagaznika. Jesli dalej nie rozumiesz to pisz,odpowiem ci "step by step" jak to zrobic :D

 

Jak możesz to poproszę step by step :mrgreen:

I jeszcze jedno bo mam w Pilocie 2 przyciski jeden do otwierania bagażnika a drugi do całego auta, mi konkretnie chodzi o to aby jak nacisnę ten bagażnik to sie otworzył i zaraz podnosił do góry, jakiś siłownik zamocować czy jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego czy masz wogole centralne otwieranie bagaznika (razem z calym pojazdem)? A co do podnoszenia klapy to mozna mociejsze sprezyny gazowe zastosowac! No i jeszcze dodatkowy silownik ktory zwolni zamek klapy. Czyli ogolnie BMW ala James Bond :shock:

"________ 730iA

/________\

(0o=[][]=o0)

[_]/'''''''''''\[_]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego czy masz wogole centralne otwieranie bagaznika (razem z calym pojazdem)? A co do podnoszenia klapy to mozna mociejsze sprezyny gazowe zastosowac! No i jeszcze dodatkowy silownik ktory zwolni zamek klapy. Czyli ogolnie BMW ala James Bond :shock:

 

Tak mam centralne otwieranie bagażnika z Pojazdem i jak wcześniej pisałem mam na Tym pilocie 2 guziki jeden do otwierania całego auta a drugi do bagażnika, ta opcja bagażnika nie jest zamontowana jak już pisałem, i chciałem zrobić tak ze po naciśnięciu tego guzika od bagażnika, otworzy sie zamek i teleskop podniesie klapę do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e32 instalacja jest na + , czyli jak zamontować takiego pilota? jak to podłąćzyć bo mam centralne otwieranie a chciałbym dołożyć do tego pilota!! Proszę o pomoc step by step!!!!!!!!!! :modlitwa:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.