Skocz do zawartości

Montaż Ski-bag'u


trzastek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Wprawdzie jest po sezonie ale zastanawiałem się nad montażem pokrowca na narty (ski bagu) oryginalnego . Nie mam składanej tylnej kanapy oraz tego rękawa . Czy taki montaż jest możliwy? Czy trzeba strasznie coś przerabiać? Czy jest jakaś zaślepka montażowa do tego z tyłu? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kiedys sie zainteresowalem tym tematem, ja ma kanape dzielona, skladana + podlokietnik - widzialem ski bag na allegro za 150 zl, zadzwonilem i zapytalem czy duzo przerobek w zwiazku z montazem, koles powiedzial, ze trzeba wyciac troche blachy z oparcia tylnej kanapy... dla mnie to juz zabrzmialo troche nieestetycznie

 

poza tym, podobno (moze ktos zdementuje) do takiego ski baga mieszcza sie 2 pary nart, ja kiedy jade na narty to albo we dwojke - moge sobie polozyc czesc kanapy, jesli we czworke i wszyscy z nartami, to i taki ski bag nie pomoze

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnica jest taka jak podłokietnik to raczej powinny się zmieścić 4 komplety nart . ale jeśli trzeba wycinać tylno blacha to faktycznie będzie to dziwnie wyglądało bo jak sie nie używa rękawa to jest on między dwoma klapkami i jest niewidoczny a tak to będziesz go miał w bagażniku rozwinięty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja mam relingi, dokupilem thule belki + uchwyty na 4 pary nart

 

jesli nie masz relingow, potrzebujesz belki, ale dodatkowo lapy, ktorymi przymocowujesz je dachu + uchwyty na narty

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.