Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze TDSa


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

ech nie umiem edytowac :(

 

mialo byc

moje 325 tds automat na trasie ok 8 a miescie 10-11 i uwazam ze nie jezdze najszybciej

moich rodzicow a3 z 1,9 tdi na trasie nie zejdzie ponizej 5 a ty gadasz o 4l na 100 ???????? normalnie perpetum mobile

 

absolutnie sie zgadzam z tym spalaniem (też automat), przy naprawdę równej i spokojnej jeździe to tak do 7,1 można zejść ale to tak naprawdę spokojnej, i prawda jest taka że jak sie komuś nie podoba spalanie tds-a to niech 'se' tdi kupi

 

:twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

mam możliwość zakupu e36 2,5tds z 95 roku. Motor ten ma 115 KM, czy w stosunku do mocniejszej wersji silnik ten posiada znaczące wady lub zalety? Trochę zachorowałem na ten model BMW i nie wiem czy szukać dalej czy ten silnik jest wystarczający czy jeszcze się wstrzymać i polować jednak za wesja 140KM.

I druga sprawa. Jeśli bym się zdecydował na wersję 115 KM to czy jest możliwy tuning do mocy zblizonej do tej którą osiagają tuningowane wersje 143 KM?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu, to nie dobrze...

Na klapie z tyłu ma napis 325 tds, tez pytalem sprzedawce czemu ma 115 KM skoro tds-y miały 140, odowiedział że te wcześniejsze miały mniej, pokazywał jakąś tabliczkę w komorze silnika z napisem tds...

Czyli kręci coś koleś, a tak pieknie to wyglądało. Nie wiem czy brnąc w to dalej czy odpuścić

Cóż, dzięki za informacje, szukam dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu, to nie dobrze...

Na klapie z tyłu ma napis 325 tds, tez pytalem sprzedawce czemu ma 115 KM skoro tds-y miały 140, odowiedział że te wcześniejsze miały mniej, pokazywał jakąś tabliczkę w komorze silnika z napisem tds...

Czyli kręci coś koleś, a tak pieknie to wyglądało. Nie wiem czy brnąc w to dalej czy odpuścić

Cóż, dzięki za informacje, szukam dalej :(

 

Żadne wcześniej nie miały mniej :wink: TDS zawsze miał 143Hp od początku,najwyraźniej sprzedawca sam nie wie jak sprzedaje,ale jak autko jest w naprawde dobrym stanie to bym tak szybko nie odpuszczał,lepsze zadbane 115Hp niż zajechane 143 :mrgreen: i akurat w dieslu stan ma ogromne znaczenie,bo zdrowe 2.5TD objedzie zmęczonego TDS któremu dawno kucyki przez turbine poleciały w atmosfere :wink:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

posiadam 318 TDS i jestem z niego bardzo zadowolony,ale trzeba zaczac ,do czego potrzebujemy tego auta jesli do spokojnej rodzinnej jazdy to zdecydowanie polecam 318. srednie spalanie u mnie w okresie zimowym na odcinku(do pracy) 7,5 km to 7-8 litrow. na trasie przy 90-120km/h okolo 6,to chyba jeszcze nie tragedia. poza tym komfort jazdy jest ten sam. do mocniejszej jazdy zdecydowanie 325.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.