Skocz do zawartości

Problem z centralnym!


amil

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem tu nowy... (wiec prosze o troszke wyrozumialosci )

 

Powiedzmy ze zostalem tu skierowany...(mysle ze przez pewnego urzytkownika tego forum.) powiedzial ze tutaj mi napewno ktos pomoze... wiec pisze.

 

Mam bmw e34 (89' ;/ ) rozebralem lewe drzwi poniewaz centralny ich nie zamykal (silownik dzialal ale nie mial polaczenia z zamkiem nie ma tego drutu ktory lonczy silownik z zamkiem poniewaz przy zamku jest urwany uchwyt do tego drutu ale mniejsza z tym ) tak czy inaczej silownik dzialal pojechalem do znajomego mechanika zeby mi podpowiedzial jak to zrobic zeby centralny zamykal wszystkie drzwi. Doradzil zeby przedluzyc kable od silownika i zalozyc go tak jak sie zaklada te uniwersalne (pionowo) i po tej operacji nie dziala zaaden silownik

(a kable sa na 100% dobrze polaczone ) co sie stalo?? czy jakis bezpiecznik jest spalony? moze mi sie cos zwarlo przypadkiem przy laczeniu...? nie wiem wlasnie. Wie ktos co z tym zrobic jak sie zabrac do tego ? zeby to dzialalo..?

 

(aha bezpieczniki pod maska sa dobre wszystkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz kilka postow nizej mam ten sam problem tez potrzebuje rady odnosnie centralnego zamka....Moze jakas madra glowa sie odezwie :)

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opel vektra B miał tak że jak któryś z siłowników centralnego miał za duży opór lub było zwarcie to centralka odłanczała ten silniczek . ale jak zrobić by był zpowrotem prąd w książce nie pisało . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.