Skocz do zawartości

zmiana M20 na M60 w Syrenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To moja pierwsza wypowiedź na tym forum. Przy okazji WITAM wszystkich serdecznie. Mam na imię Daniel i mieszkam we Wrocławiu. Obecnie remontuję Syrenę 105 Dinka.

Mirku, Twój projekt to budowa samochodu od podstaw. Jestem pod wrażeniem.

Remont Syreny, którą przygotowujemy dla mojej żony, Iwony, na początku też zakładał zmianę silnika, ale nawet przez chwilę nie myślałem o takim potworze. Ty pomyślałeś i, co najważniejsze, wprowadziłeś w czyn. My zrezygnowaliśmy jednak z pomysłu zmiany silnika i skupiliśmy się na delikatnych zmianach stylistycznych. Zapraszam na podane wyżej forum, gdzie znajduje się temat z naszą Dinką oraz na naszą stronę http://www.klasycznie.pl. Znajdziesz tam dużo zdjęć, między innymi wygląd Syreny po przycięciu dachu. Nie będę opisywał więcej, bo to temat o Twojej Syrenie.

Trzymam kciuki i czekam na kolejne opisy i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podziwiam Was!!

Kiedyś chciałem kupić (miałem małą okazję) Warszawę z lat 70-tych i wsadzić tam normalny, współczesny silnik - czyt. taki, który ma ze 120 kucy...

Jednak przemyślałem sprawę i finansowo bym nie podołał. :( Nie wspomnę o moim słomianym zapale.

 

Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

świetny pomysł, narzucisz jakiś głęboki lakierek, i będzie cacy

 

zrób taki wydech, żeby ryczała jak amerykańskie fałósemki

 

jak potrzebujesz jakieś graty, typu jakiś kawałek wiązki, albo wał, albo zdjęcia jak mogłyby wyglądać kolektory wydechowe, to mów...

 

coś tam jeszcze ;) mam, dam ci w ramach popierania inicjatywy społecznej

 

PS: a KSR nie odpowiada, bo nie istnieje, jak ktoś chce otworzyć warsztat o takiej nazwie i stronie internetowej, to ma moje oficjalne przyzwolenie, jak będzie potrzeba ;) to i na piśmie, hehe

gwarantuje, że wielu ludzi wciąż chce zajrzeć na tą stronę, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Rozmawiałem z Mirkiem i musze go usprawiedliwić , projekt przebudowy syrenki trochę zwolnił z powodu innego projektu, który Mirasa absorbuje całkowicie. Obiecał , ze w przyszłym tygodniu wróci do tematu. Podobno od czasu do czasu wyprowadza ją na przewietrzający spacerek, wtedy sąsiedzi z podziwu wygrażają mu pięściami :D .

Za dwa tygodnie będę u niego. Może jakieś świeże zdjęcia.

Pozdrowienia z Bydgoszczy k/Przyłęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.