Skocz do zawartości

[E-39] Czy tak ma być?


ARTURRO 73

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamieniłem Subaru na BMW 530 D rok 99 automat i pierwsze co zrobiłem to urwałem osłone skrzyni biegów.Po tym fakcie odkryłem otwór (kształt pudełka zapalek) niczym nie zabezpieczony .Widać przez niego elementy sprzęgła.Czy tak ma być ,czy może powinna być tam jakaś zaślepka-oprócz oslony skrzyni.Pomóżcie :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.-zostaje mi tylko zakup osłony skrzyni i wymiana sprężyn , na standardowe , bo te które mam mają po trzy zwoje - dlatego napiżdżam podwoziem w każde gówno na drodze - koszmar .Jakiś bałwan wydał kase na obniżenia auta, a drógi bałwan ( czyli ja) będzie przywracał standardową wysokość samochodu. Może ktoś mi pomoże w namiarach na części zawieszenia do E-39 530 D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
OK.-zostaje mi tylko zakup osłony skrzyni i wymiana sprężyn , na standardowe , bo te które mam mają po trzy zwoje - dlatego napiżdżam podwoziem w każde [bAD] na drodze - koszmar .Jakiś bałwan wydał kase na obniżenia auta, a drógi bałwan ( czyli ja) będzie przywracał standardową wysokość samochodu. Może ktoś mi pomoże w namiarach na części zawieszenia do E-39 530 D.

 

przechodzilem to samo, mialem tez obnizony przod, wyzwaniem byl zjad do garazu, balem sie pomyslec o wyjezdzie na narty i zaspach na naszych drogach, przed zima kupilem standardowe sprezyny Lemförder w inter cars, znizka 20% dla czlonkow klubu

 

pozdr

Edytowane przez Bono

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.