Skocz do zawartości

Nowy! Nie wiem co mam kupic 520i czy 523i pomozcie!!!!!!


kobiol3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gosciu przestan wkurw..c ludzi glupimi pytaniami. Skoro twierdzisz ze jestes taki stary wyjadacz drog i jezdzisz kupe lat to zadzwon do swojego agenta i sie zapytaj. A tak na marginesie to przestan sobie robic jaja z ludzi. Od poczatku wszyscy wiedza ze to prowokacja wiec zajmij sie lepiej resorakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Styl pisania dziecka, do tego za chwilkę zadasz pytanie co to ABS... od czego jest google??

2. Jak kogoś stać na bmw - to i stać go na to spalanie – tutaj nie ma kompromisów

3. Jak ktoś chce mieć BMW to stać go na OC a jak chce wiedzieć ile kosztuje to dzwoni do agenta ubezpieczeniowego (no ale najpierw to kibol3 trzeba mieć telefon i parę zł na karcie), a jak chce mało płacić to kupuje sobie Tico...

4. Skoro jesteś taki oblatany to byś wiedział że z reguły zdjęcia na www nie odpowiadają stanowi faktycznemu albo robi się to co chce a na miejscu jest to TANI ZŁOM. Aby samochód był dobry zawsze będzie drogi. Polacy czy Niemcy z reguły sprzedają jak trzeba zacząć za dużo inwestować.

 

A tak na marginesie to tak wygląda samochód od starszego Pana, zadbany, nie katowany…

 

http://www.maxior.pl/?p=index&id=49288&8

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialem najmocnej przeprosic! mam skonczone 18 lat i chce bmw! dlatego napisalem na forum o pomoc! nie wiem co mi odbilo ze pisalem takie glupie zeczy wszystko sobie przemyslalem i serdecznie chcialem wszystkich przeprosic ! mam nadzieje ze mi wybaczycie! wszyscy mi pomogliscie ! dziekuje! jeszcze raz przepraszam!

pozdrawiam

kobiol3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wiem wlasnie ze symbol 523 ma pojemnosc 2.5 !

ale nadal chce 523 badz 520! nic wiekszego! paliwo mnie zje!

 

roznica w spalaniu 520-523-528 jest bardzo podobna ! 523-528 ok 1-1.5 litra wiecej na 100km a radosc z jazdy nieporownywalna !!

 

Jak szalec to na maxa ! jak chcesz auto do szalenia czego nie polecam to kup 528 i bedziesz asfalt rwał .

 

 

Tylko szkoda takiej buni na takie wyczyny ! ale uwazam ze jak cos sie popsuje to sie oduczysz !

 

 

mj kolega kupił nowa Lagune ! mowi ze ma wszytskie zabezpieczenia , ze nic go nie wytrąci z drogi ! pojechal z kolesiami na parking mini mala i robil poslizgi kontrolowane !

 

Jak uderzył w kraweznik to mial dachowanie i strat na kupe kasy ( nowa laguna )

 

teraz jezdzi jak emeryt ma takie schizy zeby gdzies nie puknąc.

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialem najmocnej przeprosic! mam skonczone 18 lat i chce bmw! dlatego napisalem na forum o pomoc! nie wiem co mi odbilo ze pisalem takie glupie zeczy wszystko sobie przemyslalem i serdecznie chcialem wszystkich przeprosic ! mam nadzieje ze mi wybaczycie! wszyscy mi pomogliscie ! dziekuje! jeszcze raz przepraszam!

pozdrawiam

kobiol3!

 

Właśnie, bardzo ładna postawa, o to chodzi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 z 2000r z przebiegiem 100 tys w Niemczech to rzecz nieosiągalna!

Tam takie auta są mocno eksploatowane i przebieg roczny 30 tys km to normalna rzecz.

A jeśli już się trafi to napewno jest jakiś hak (albo zaliczony dzown, albo coś nie tak w dokumentach....)

 

Akurat tu się mylisz, bo jest to możliwe (trudne, ale wykonalne - mówimy głównie o benzyniakach)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 tyś rocznie BMW serii 5 to jest niemożliwe!!! Takie rzeczy tylko w erze

 

Chcesz zobaczyć serwisówkę i dokumenty dealera z Monachium (swego czasu potwierdzone), gdzie 10 letnie miało 107,000 chyba? :) Nie brałem tej tezy "z kosmosu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora postu - bierz 523, jak dla mnie wystarczająca moc do normalnej jazdy i nieco ostrzejszej, spokojnie mozna przyspieszyc bez stresow ze nie zdązy się wyprzedzic, silnik dosc elastyczny, ale jesli chodzi o jego osiągi bede musial wyprobowac autko po naprawie maski, obecnie u lakiernika. Jak koledzy piszą E-39 to limuzyna a nie autko do jazdy bokami, wcześniej miałem E-36 i roznia jest olbrzymia, moge cos powiedziec na ten temat. Uwazam ze 523 jest optymalnym wyborem miedzy osiągami i dosc eonomiczna jazdą, 528 wcale tak o niebo lepiej nie jeździ, powiem Ci tak 528 w automcie ma prawie tyle samo do setki co 523 w manualu, ale przeciez nie o to chodzi. Jak ktos chce jezdzic piątką wyczynowo to tylko 540, osobiscie uwazam ze 523 okej polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz samochodow z takim przebiegiem>????? jednen na milion i napewno jak juz go trafisz to 50% powyzej ceny gieldowej i prosze Cie nie mow ze ktos robi 14 tys rocznie ma auto w super idealnym stanie i sprzedaje go za grosze. Mieszkalem w Niemczech chwile i wiem jakie tam sa realia zwlaszcza jezeli chodzi o samochody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz samochodow z takim przebiegiem>????? jednen na milion i napewno jak juz go trafisz to 50% powyzej ceny gieldowej i prosze Cie nie mow ze ktos robi 14 tys rocznie ma auto w super idealnym stanie i sprzedaje go za grosze. Mieszkalem w Niemczech chwile i wiem jakie tam sa realia zwlaszcza jezeli chodzi o samochody.

 

Nigdzie nie napisałem, że będzie kosztował grosze. Za grosze nie kupuje się żadnego auta, ale 50% powyżej ceny giełdowej (dla ca. 10 letniego wozu w tym przypadku) to trochę za dużo, choć oczywiście będzie ona wyższa.

Poza tym na pewno nie jeden na milion i także jestem dość świadom jak eksploatowane są auta (nie tylko w Niemczech).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos tego przebiegu ja mam 1996 rocznik i przebieg 153 tys z kasiazka, ale dobra ktos powie kiazke mozna sfabrykowac zgadzam sie, ale patrzac na stan auta w srodku jak ono wyglada na skory na kierownice na pedaly ogolie rzecz biorac, na silnik itp sadze ze na 90% ma ten przebieg i co powiecie 14 tysi na rok??? mozna kupic takie autko, ja zaplacilem 18 tysiecy do lekkich poprawek po oplatach i naprawei wyjzie mnie okolo 22 tys a to cena gieldowa mniej wiecej nawet ponizej a ato naprawde san jak na ten rocznik idalny, pelne wyposaenie oprocz navi, wiec da sie trzeba tylko poszukac, ja szukalem dlugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz ksiazke serwisowa a nie jestes pewnien w 100% czy przebieg jest prawdziwy to jedz do salonu BMW i tam sprawdza czy rzeczywiscie samochod byl w tym czasie serwisowany i jaki mial przebieg. Nie wiem ile to kosztuje w przypadku BMW ale w salonie Renault za cos takiego zaplacilem 120 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nigdy nie sprawdzi ci na 100% mam ksiazke z wpisami jak sadze oryginalnymi, ale wiem ze i to jak sie czlowiek uprze mozna sfałszowac, tylko ze wutko wyglada faktycznie na te 153 tys wiec nie mam sie co martwic:) tylko tyle ze ktos wyzej mowi lze sie nie da kupic takiego ja mowie ze sie da ale trzeba meic fart i szukac a nie jest łatwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety moje finanse nie starcza na kupno e39 523 ani tez na utrzymanie!bede skłoniony kupić e36 320 w coupe ! mam nadzieje ze tez bede mial frajde z jazdy!! co o tym sadzicie? Wielkie dzieki za pomoc Wszyscy jestescie super i duzo sie dowiedzialem jezeli chodzi o e39 ale... niestety!bardzo zaluje bo to auto moich marzeń ale e36 320i coupe 98 rok bedzie dobre jak dla mnie przynajmniej tak mysle a jak okaże sie niewystarczajace wtedy bede juz calkiem inaczej myslal!

pozdrawiam!

kobiol3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszysko da rade załatwic naet ksiazke serwisowa. Patrz tylko na stan techniczny a nie na licznik. na swoim liczniku mam teraz 258tys a autko z 90 roku i nie wierze ze to orginał chodz w srodku tapicerka jak nowa. wszystko mozna przełożyc. w pracy mamy np puga 206 lcznik 198tys a autko ma 3 lata i wyglada jak nowy. patrz co kupujesz i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jasne wszystko mozna przelozyc, ale tutaj nic nie bylo przekladane, bo chyba nikomu bysie nie oplacilo autko mialo jedengo wlasciciela kolesia w srednim wieku, nie sadze zeby cos przekladal :lol: , ale jasne rozne numery ludzie robia, w zwiazku z tym ze srodek jest jasny i skora rowniez musialbym przekladac chyba cale wnetrze :lol: zreszta to widac, jestem zadowolony, tylko troche zaplace za naprawe lakiernicza, duperele typy zderzak maska i rozne zaczepy itp :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.