Skocz do zawartości

sprzeglo do wymiany czy jeszcze nie ??


kiko

Rekomendowane odpowiedzi

przy ruszaniu czuc drgania, autem szarpie ale jak delikatnie popuszcze lub wcisne sprzeglo to przestaja lub tez powieksza sie. na 100% to od sprzegla, tylko teraz czy to tarcza czy tez docisk ?

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie rozbierzesz to nie sprawdzisz, ja tez myslalem ze sprzego mam padniete, lub kolo dwumasowe. Stuka mi przy zmianie biegu. Kupilem nawet okazyjnie dwumasowke w super stanie za 100 zl :) Po rozebraniu okazalo sie ze moja dwumasowka jest ok, tarcza super, doscisk super, lozysko oporowe super. To co moze stukac??, poruszalem walkiem w skrzyni biegow i czuc na nim luz, czyli lozysko walka. Zlozylem wszystko do kupy na nowym kole zamach. zeby je przetestowac, a problem pozostal. Tez nie wiem jak to rozwiazac, czy jezdzic z tym ,zmieniac lozysko w skrzyni, czy szukac skrzyni ( ale po co jak mam dobra?) Moja rada , najpierw rozbierz i zobacz co i jak. Pozdrawiam

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja mialem problemy ze sprzeglem jak kupilem auto. slizgalo sie. ale przestalo po zlikwidowaniu wycieku, ( ropa lala sie na sprzeglo )

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.