Skocz do zawartości

Zgubiłem kluczyk do BMW


michal_e36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam straszny problem zgubiłem kluczyk od BMW E36. Pewnie zaraz bedą odpowiedzi że jest tego mnustwo na forum wystarczy poszukać. Siedzie juz 2 dni i nic konkretnego sie nie dowiedziałem. Mam pytanie udało mi sie otowrzyc bagaznik ale niestety mam podwójne ryglowanie. Dostałem sie takze do kabiny. Czy da sie jakos zrobić zwarcie na układzie centralzamka i otworzyć samohcod. Gdzie jest umiejscowiona centralka Centralnego w E36 1,6 sedan? Co mam zrobić? Prosze pomóżcie. :( :( :( :( :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamów w ASO kluczyk serwisowy, koszt ok 200zł a będziesz mógł otworzyćdrzwi bez bagażnika i schowka , oraz odpalić samochód, oczywiscie pod warunkiem że ktoś wcześniej nie zmieniał zamków...

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również lącze się z Toba w bólu. Nie wiem ktory masz rocznik e36 ale jelsi masz fabryczny immobilizer (chyba od 94 seryjnie byly ) to badziesz z nim mial dodatkowe atrakcje. Tu z wiadomych powodów nikt Ci raczje nie napisze jak obslugiwac auto bez kluczyka. Zadzwon do ASO, maja mozliwsci zeby Ci wyreplikować kluczyk. Napewno to dziala w Niemczech tylko jest troche formalnosci no i nie malo kosztuje. Jak jest w polskich ASO nie wiem

- spawdź i napisz co ( ile $) Ci zaproponowali.

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E36 z 12.1994. Dzwoniłem dzisiaj do salonu ASO BMW powiedzieli ze dopiero od Lipca 1995 roku były w standardzie immo, a inni mi mówią że immo występowały już w 1994 roku jak są halogeny w samochodzie. Ja niby mam halogeny i w sumie dość bogate wyposażenie bo mam wszystko poza klima. Jeden zarys kluczyka w ASO kosztuje 150 zł ale niestety trzeba być tam osobiście. Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byc chyba jakos tak. Immo od 95 byl seryjnie montowany a wczesniej jako ekstraz. Poznacz czy masz po charakterystycznej okrąglej autenie wokół gniazda na kluczyck. 150 PLN za malo spodziwlem sie ze wiecej zaspiewaja. Ze trzeba byc to oczywiste, sadze ze musza sprawdzic auto i zleceniodawce z prawnych powodów prawnych w takiej sytuacji.
Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat dzisiaj byłem i zamowiłem kluczyk serwisowy 140 zł tydzien czekania nie ma sie czym przejmowac ze to serwisowy bo wystarczy u klucznika wyfrezowac dwa rowki po obu stronach kluczyka i bedzie pasował do wszystkiego.............
POZDRAWIAM !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.