Skocz do zawartości

Amortyzatory ....


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

 

Ostatnio podczas jazdy strasznie nosi mi auto na koleinach, wiec prawdopodobnie padly mi przednie amorki. Mam pytanko czy ktos moze tu polecic jakies dobrze dzialajace, ale nie drogie amortyzatory ?

 

Dzieki i pozdrawiam.

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !

 

Ostatnio podczas jazdy strasznie nosi mi auto na koleinach, wiec prawdopodobnie padly mi przednie amorki. Mam pytanko czy ktos moze tu polecic jakies dobrze dzialajace, ale nie drogie amortyzatory ?

 

Dzieki i pozdrawiam.

 

Myślę że to raczej nie amortyzatory... amortyzator tylko tłumi, na długiej prostej z koleinami amortyzatory nie pracują. Obstawiam na końcówki drążków kierowniczych lub drążek środkowy...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyrazilem, nie chodzilo mi o koleiny tylko o wyboje .... jak auto najedzie na wyboje to przod wogole nie trzyma sie drogi, tylko go rzuca i kiera lata.

 

Nie drogie to max 200 zl za sztuke. Ale B4 sa chyba drozsze.

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyrazilem, nie chodzilo mi o koleiny tylko o wyboje .... jak auto najedzie na wyboje to przod wogole nie trzyma sie drogi, tylko go rzuca i kiera lata.

 

Nie drogie to max 200 zl za sztuke. Ale B4 sa chyba drozsze.

 

Patrzyłem ostatnio na ceny... 200 zł to minimum za KYB na Allegro + przesyłka. Za wymiane mój mechanik chce 80 zł / sztuka. I tak się zastanawiam czy jak będę kupował to nie lepiej dopłacić 100 zł do sztuki; bo popatrz za wymiane przodu na najtańsze płacisz 300 zł * 2 minumum; za dobre 400 zł * 2. Trzeba doliczyć przesyłke jeszcze.

 

600 a 800 zł to może nie być taka różnica... w końcu auto będzie się lepiej prowadzić, będzie bezpieczeniejsze i może dłużej wytrzymają?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup sobie gazowe alco to w koncu made in gmbh a nie jakis taiwan albo chiny zmiescisz do 200 i naprawde sa fajne najlepsze w tej cenie :cool2:
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az 80 zl za sztuke wymoana ... drogo. Myslalem ze taniej to bedzie kosztowalo.

 

Ano własnie... do tego jak kupisz na allegro i zamontujesz w pana Edzia w garażu to nie masz chyba gwarancji :( Ja sam nie wiem co zrobie jak bedę wymieniał... może jest na Śląsku jakiś serwis który od razu sprzedaje i montuje i daje 2 lata gwarancji? Przy takich warunkach 800 zł na cały przód to myślę że nie jest aż tak bardzo dużo...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie KYB, na allegro sa po 260 zł. Czy to dobra cena ?

 

A tak pozatym to bylem na tescie amorkow i prawy przedni ma 1% tłumienia :shock: :D Lewy jest ok ... 78%

 

Rzuć okiem na to:

 

http://www.allegro.pl/item169536740_amortyzatory_bmw_e34_e32_przod_super_cena_.html

 

Czy to nie to samo?

 

A skoro nie widać różnicy... to po co przepłacać? :D

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja racja .... niebawem kupuje i zmieniam. u mnie mechanik powiedzial 50 zl od strony. Czyli spoko .... i do tego caly test zawieszenia zrobil mi gratis, szok normalnie. Bylo to na stacji diagnostycznej na ulicy Kukulek w Sosnowcu :cool2:
www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam jeszcze raz.

 

chce sie jeszcze upewnic czy to napewno te maorki i czy beda pasowaly ?

 

http://www.allegro.pl/item178702614_amortyzatory_bmw_e34_e32_przod_super_cena_.html

 

Bo gosciu w jednym sklepie cos mi pisal ze niektorym nie pasowaly te moarki, i ze to jest blad ze pasuaj do E34 i E32. i teraz nie wiem czy mial racje czy glupoty gadal. Zeby nie bylo tak ze kupie i nie bedzie pasowalo :/

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.