Skocz do zawartości

problem z alarmem silicon


Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

mam taki problem, a mianowicie jak wysiade z auta i chce zalaczyc alarm to pika mi kilka razy i sygnalizuje swiatlami ze sie nieda, moge go dopiero zalaczyc po uplywie 15 sekund wtedy zamyka sie normalnie. czyli zeby zalaczyc alarm zawsze musze odczekac te kikanascie sekund i wtedy jest juz wszystko ok.

 

co moge zrobic zeby po wyjsciu z samochodu i nacisnienciu przycisku zalanczania alarmu, alarm odrazu sie zalaczyl a nie ze musze czekac.????

 

prosze o porade bo mnie to strasznie denerwuje zwlaszcza teraz jak jest tak zimno.

 

pozdrawiam devro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zostal zaprogramowany przez elektryka, jak sam zakladales tak wiec tak mial w pamieci lub w ustawieniach standardowych, jedyne rozwiazanie elektryk samochodowy i przeprogramowanie alarmu. Albo jak masz instrukcje to powinienes takie ustawiena sam muc zmieniac.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi model tego Silicona ... i powiedz mi kto go zakładał ... sam czy jakiś "spec"

 

Pozdrawiam

 

1602ti

 

witam !!!

 

na pilocie z tylu pisze tak : made in singapore by silicon TX-08, pilot ma 3 guziczki i antenke. Auto juz kupilem z tym alarmem wiec niewiem kto go zakladal.Dodam ze ogolnie alarm dziala super tylko samo te czekanie po zamknieciu drzwi jest strasznie denerwujace okolo 15 sekund. Jak chce zamknac auto przed uplywem 15sekund to pika 3 razy i mrygnie swiatlami.

 

jesli to Ci nie pomoze, to sprobuje poszukac centralki w aucie moze tam cos wiecej pisze o modelu.

 

Pozdrawiam devro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Masz zle podlaczone wyjscie z alarmu pod drzwi. Zauwaz ze mozesz zalaczyc alarm dopiero wtedy gdy podswietlenie wnetrza samochodu zgasnie. Trzeba gdzie indziej podpiac kabelek.

 

czyli w jakie miejsce mam to podlaczyc najlepiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.