Skocz do zawartości

BAGOR & ADMIN & MODERATOR


yeahman

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na tego typka "bagor" skomentowanie jego często kretyńskich wypowiedzi kończy się ostrzeżeniem !!!

Wystarczy lekko zasugerować mu że to co pisze ma mało racji i macie ostrzeżenie na koncie !!!

 

Ja 100% NIEZGODNIE Z REGULAMINEM TEGO FORUM DOSTAŁEM OSTRZEŻENIE PONIEWAZ "BOGOR" "POSKARZYŁ" SIE MODERATOROWI !!!

 

ON MA UKŁAD Z ADMINEM I MODERATOREM !!!

 

Przeczytajcie 3 ostatnie posty na tej stronie !!!

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=553&postdays=0&postorder=asc&start=45

 

BAGOR MIAŁ OSTRZEŻENIE NADANE PRZEZ ADMINA NAGLE MU ZNIKŁO !!!! TO JEST WBREW REGULAMINOWI !!!

 

Sprawa trafia do zarządu BMW KLUB POLSKA bo takich wałków tolerować nie będe !!!!!!!!!!!!!

 

Jeśli za tego posta też dostanę ostrzeżenie sprawa mówi sama za siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa trafia do zarządu BMW KLUB POLSKA bo takich wałków tolerować nie będe !!!!!!!!!!!!!

buhehehe - co za gość - ile Ty masz lat yeahman? idź się lepiej mamusi poskarż :lol:

 

BTW - pewnie nie wiesz, ale administrator na każdym forum może przeglądać wszystkie wiadomości - nawet PW :duh:

 

Na tym forum jest pewna "spółka"... pajaców..
masz jakiś problem? - ktoś Ci każe tu siedzieć? nie masz dziewczyny?

 

na początku to było nawet śmieszne, ale zaczynasz się powtarzać, więc daruj sobie wieczne pretensje, bo się ośmieszasz

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa trafia do zarządu BMW KLUB POLSKA bo takich wałków tolerować nie będe !!!!!!!!!!!!!

buhehehe - co za gość - ile Ty masz lat yeahman? idź się lepiej mamusi poskarż :lol:

 

Weź pod uwagę to że już ponad 1 000 osób przeniosło się na www.bmw-sport.pl z powodu wałków które tutaj odstawiają admin i moderator. Ja tego tolerować nie będe !!!!!! Kasują ostrzeżenie ich pryncypała a mnie wstawiają wbrew regulaminowi.. ŻAŁOSNE !!! Jeśli oni się czują tutaj szeryfami to się mylą !!! Oni maja tu zasrany obowiązek segregować tematy i pilnować żeby nie było obrażajacych postów a robią z siebie "strażników texasu"..

 

Forum jest bardzo fajne ale jest "grupa trzymająca władzę" co psuje dobry smak wizerunku fanów BMW.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą problem jest naprawdę widoczny i nie jest to tylko moje "złe wrażenia za własną głupotę" jak wielu z Was może to określić.

Tak czy inaczej mam nadzieję że takich niemiłych sytuacji się nie doczekacie bo naprawdę są irytujące.

Problem widzą też to inni którzy przysyłają mi na PW zaproszenia do innych for.

Nie ma sensu żeby pisali tu otwarcie bo oczywiście nasi "strażnicy texasu" zrobili by "porządek" z tematem.

Edytowane przez yeahman
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeahman --> miałem się nie włączać w tą rozmowę ale napiszę tak, nie obchodzi mnie że w przeciągu 3 miesięcy nabiłeś sobie 600 postów ale naprawdę połowa z nich jest do bani. Nawet jezeli ten koleś ma układy to co z tego ? Kogo to obchodzi ? Niech sobie ma.. Nikt inny nie odczuwa jego pleców i nie odczuwał tylko TY. Czy otaczający Cie świat jest idealny ... Na jakim Ty świecie żyjesz dzieciaku..

 

A to co napisałeś do "mek'a" podkreśla tylko jaki z Ciebie ".......". Szkoda że nie wyzwałeś mu Mamy i Taty tak jak to robisz na przedszkolnym podwórku. Przykre jest to że nawet nie potrafisz sie przyznac ze to Ty napisałeś, w jakim celu "mek" miałby sam to pisać i tu wrzucać :mad2:, myslisz ze on nie ma co w domu robić ? i po co ? zeby znizac sie do Twojego poziomu. Naucz sie kultury yeahman bo Cie wszedzie bedą na forach jechać.

 

Ja tam nie zauważyłem żeby ludzie odchodzili na inne forum, co najwyżej zakładają sobie też tam konto i jadą na dwóch forum. Nie można tak ?

 

- pewnie nie wiesz, ale administrator na każdym forum może przeglądać wszystkie wiadomości - nawet PW :duh:

 

No z tym Piotrze to sie nie zgodze, sam jestem administratorem(nie moderatorem) na pewnym forum skupiajacym duza ilosc uzytkownikow gdzie zainstalowane jest forum php by Przemo i nie mam mozliwosci czytania PM'ów użytkowiników - a mam wszelkie możliwe uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ciebie spotka równie niemiła sytuacjia to się przekonasz czemu o tym pisze... Wiem że świat jest zły ale takiego zachowania tolerować nie bede.

 

A na przykład ten że się MYLISZ powiem Ci że jestem administratorem na www.yeahman.fora.pl jak chcesz napisz do kogoś PW i powiem Ci co mu napisałeś.. :wink:

 

Nieomylny nie jesteś !! Więc zawsze bierz pod uwagę że możesz się mylić !!

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym sobie to napisałeś czy w paincie czy w jakims innym edytorze ale widać że też należysz do "spółki"

 

Dla zainteresowanych, mek niczego nie narysowal sobie w paincie - admin sprawdzal i faktycznie doszla taka wiadomosc od yeahmana :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.