Skocz do zawartości

Pulse generator (foto)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Opublikowano
to jest czujnik polozenia walu rozrzadu,ale powinna tam byc jeszcze uszczelka(chyba ze jej nie widze)chociaz jak olej nie wydostaje sie na pokrywe to spoko,nie ma sie czym martwic.pozdrawiam.
Opublikowano
a linka podales na inny czujnik-na dole po lewo(ma podobna role)pozdrawiam.
Opublikowano
  • Autor
Tak uszczelka jest , dodalem jeszcze takiej pasty sylikonowej raintz niemieckiej czy jakos tak na wszelki wypadewk zeby po tym nie zaczelo cieknac. Czyli brudne w oleju powinno byc tak.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Opublikowano
tak to bezposrednio styka sie z olejem w glowicy,norma.pozdrowionka.
Opublikowano
spoko-tego sie nie da inaczej zamontowac,chyba ze nie jestes pewien co do dzialania tego czujnika,to mozna go sprawdzic czy ma odpowiednie parametry na mierniku,ale to juz u elektryka.narka.p.s jak cos to ci podam parametry(opornosc czy jakos tam,sa chyba w instr.obsl.do e-36)ale nie ma co robic problemu-chyba ze cos sie dzieje.
Opublikowano
  • Autor
Niepotrzebnie tam smarowałeś tą pastą. Jestem estetą wiec jak zaczeło by ciec serwis i kilka złoty za nowy oring a nie pasta.

Spoko, paste kupilem bo wymieniam uszczelke pokrywy zaworow a tam sie w pewnych miejscach aplikuje dla pewnosci.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Opublikowano
Pasta to błąd jak i wszelkie inne uszcelniacze. W przypadku czujników magnetycznych ważna jest ich odległość od elementu mierzonego. Jeżeli nie będziesz miał problemów z silnikiem to ok, jak się pojawią to wiesz gdzie jest problem. Czujnik powinien mieć rezystancję 1280ohma mierzoną w temp. 20C (+,- 10%).
arop
Opublikowano
  • Autor
odrazu po tej operacji pojechalem do Peca jakies 300km razem i nic dziwnego sie nie dzialo dzialal rowno i solidnie wiec raczej nic, wyciekow nie mam tam zadnych wiec nic nie zepsulem , a co do pasty to ja slyszalem opinie ze zakladajac nowe uszczelki dobrze jest pewne miejsca lekko posmarowac dla pewnosci, takie jakies mocne zalamania itp. Tak nawet robia w serwisach wiec nie rozumiem jakis sprzeciwow, tu nie chodzi o jakies uszczelnianie ubytkow tylko dodatkowe zabezpieczenie, ulepszenie szczelnosci. Ale dobrze znac opinie innych na ten temat. :mrgreen:

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Opublikowano

Twoja ostatnia odpowiedz pewnie po czesci jest skierowana do mnie.

 

Jeżeli pasta o której mówisz jest specjalnym preparatem do uszczelek gumowych i oringów, typu cos natłuszczajacego ułatwiające wciskanie oringów ulatwiająca układanie sie uczelek i oringów zabezpieczajac przed uszkodzeniem to jak najbardziej. Lepiej sie naprzykład wciska jakieś elementy z oringami w drugi element czu ułatwia ułozenie sie obnizajac ryzyko uszczerbienia itd. ale jeżeli to jest pasta typu sylikon jakieś lepiszcze to ja bym tego nie dawał założyłem że o taką pastę tobie chodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.