Skocz do zawartości

Pomozcie nowemu!


Duzy26

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem wszystkim od jakis 2 tyg mam 750z 92r zwykla nie longa, niby z gazem ale problem jest taki ze nikt nie chce sie podjac regulacji, tu u nas na slasku.Instalacja z wtryskiem gazu ,,Tartarini Eta12,,.Poza tym najwiekszym problemem jest spalanie, za 20 zrobilem 30 km!nie ma czym jechac a pali wlasnie tyle.Jeden gazownik powiedzial mi ze na tej instalacji nigdy auto nie jezdzilo i niby nie bedzie jezdzic, jedyne co to jezdzilo na 6r, To jeszcze nic w baku mialem na tyle benzyny ze nie swiecila rezerwa , po jakims czasie zaczela swiecic, wiec dolalem 6l,auto zapala tylko na benzynie to moglo zrobic ja wiem moze ze 20km, przyjechalem postawilem auto na dworze na jakies 4 godz przychodze i [BAD] nie zapala , ale wmowilem sobie moze to wilgoc , przeciez wiekszosc 7 jest wrazliwa,Olalem sprawe, rano wlalem 10l benzyny i cud zapalil, okazalo sie ze to nie wilgoc, pozniej dolalem 8l, zrobilem moze na tym z 50 km wczoraj chcialem zapalic i [BAD] , w sumie wciagnal jakies 35l benzyny na 50km!!jeszcze jedno ja nalewalem benzyny bo wskaznik pokazuje caly czas ten sam poziom.Odkrecilem plywak a tam susza:(.Poza tym nowoscia jest to ze jak odkrecam korek wlewu obr. silnika nie spadaja ani nie gasnie.Czemu na kompie pokazuje mi spalanie 22l skoro w rzeczywistosci wychodzi tyle.Napiszczie mi co ocina wylacznik jak sie zdejnie kanape (jest z prawej str przy akumulatorze)Jest jeszcze jedna ciekawostka tylko to dla zainteresowanych.Chce jeszcze dodac ze auto nie jest wychechlane, zdjecia moge przeslac na meila i dokumentacje tyle ze wydaje mi sie do konca malo wiarygodna.Wymiencie mi co komputer wyswietla, jakie usterki , itp.Bylbym zapomnial czy ukl abs sie odpowietrza normalnie jak standard czy gdziesz na rozdzielaczu, bo mam strasznie liche hamulce , uklad niby dzial ale jest chyba zapowietrzony.Co do klimy ona ma niby schladzac , a z grzaniem jak jest? Moje gg;5849216
fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem takie spalanie w polonezie. okazało sie że bak był dziurawy. A w oplu astrze "zmęczony" doprowadzający przewód paliwowy który biegnie pod spodem wzdłuż nadwozia. Nie mozliwe żeby samochód spalał takie ilości paliwa!!! Komputerowi raczej bym wierzył, choć nigdy nic nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.