Skocz do zawartości

Tor Kielce - klasa BMW - 15/16 czerwiec 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co roku w połowie czerwca jest organizowana klasa BMW przy okazji zlotu starych samochodów odbywającego się na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Tak i w tym roku pojedzie klasa BMW jesli oczywiście będą chętni do startów

 

Dla tych którzy jeszcze nie byli na tej pojeżdżawce kilka info:

-w piątkowe popołudnie odbywa się wolny trening który trwa z regóły około 2-3 godzin (trening jest nieobowiązkowy),

-nocleg zamówiony jest w schronisku młodzieżowym w Kielcach,

-w sobotę odybają się próby sprawnościowe na czas,

-niema podziału na pojemności, wszyscy jadą w jednej klasie BMW, czy to jest 316i czy M3 (jedyna moim zdaniem niedogodność, ale to ustala Automobilklub),

-w tym roku wprowadzono limit wiekowy dla aut marki BMW, będzie to prawdopodobnie 10 lat, czyli BMW młodsze jak 10 lat, czyli wyprodukowane po 1997 roku nie będą mogły pojechać.

 

Koszt całej imprezy to 60zł, taka cena jest od 2 lat, myślę że nic nie powinno się w tej kwesti zmienić.

Koszt noclegu to 15-20zł - 35zł w zależności od pokoju.

 

Chętnych proszę o wpisywanie się w temacie, na tej podstawie zrobię listę startową.

 

 

Pozdrawiam

Lukas

Nie prosta lecz zakręt jest wyzwaniem ;)

http://img346.imageshack.us/img346/5111/bkp2kl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO spoko ja już się mogę wpisać ??? Ostatnim razem jak bylem z Andrzejem i Lagadulą to było super więc i tym razem przyjadę . :P :P :P :P Najlepszy był trenning . Pamiętam że aż musiałem się do tankowywać bo zabrakło zbiornika paliwa . :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Witam

 

Mario Duży Czerwony - wstępnie melduje się swoją smoczycą

 

 

Pozdro :roll:

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
ehhh nasza ekipa niestety nie pojedzie - tydzien wczesniej jest Rajd Polski, a trzeba którys weekend w domu spedzić. No i budrzet po Polskim moze byc nadszarpniety mocno :/ Edytowane przez Kuner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.