Skocz do zawartości

E39 --> test zegarów nie wyszedł :/ dlaczego ?


efendi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Obczytałem się na forum o tych testach i dzisiaj nadszedł czas żeby zrobić go u siebie. Czytajac rozne posty na forum dowiedzialem sie ze mam male OBC (jeden przycisk na zegarach) i test zegarow wlacza sie przyciskajac ten przycisk i przekrecajac kluczyk. Wszystko OK, to zadzialalo. Wyszkoczylo mi:

- jakies liczby 1.0

(domyslam sie ze to 1.0 oznacza numer testu) wiec wciskalem ten guzik na zegarach i zmienialy mi sie te liczby no i oczywiscie za kazdym razem te numery czyli:

- jakies liczby 1.1

- jakies liczby 1.2

- jakies liczby 1.3

- jakies liczby 1.4

- jakies liczby 1.5

- jakies liczby 1.6

- jakies liczby 1.7

 

I nie bylo zadnego testu zegarow o ktorym sie naczytalem ze wskazowki maja sie wychylac na maxa itd. Przy kazdym tescie czekalem chwile z nadzieje ze cos sie za chwile wlaczy ale nic z tego.... Po tescie 1.7 wracalo mi spowrotem do 1.0 i tak w kółko.

 

Ktoś może mnie oswiecic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba trzeba szybko zrobić bo jak wcisne przycisk i przekręce kluczyk to zaraz wskauje mi test 1 i po chwili juz mam cyferki i 1.0 :D

 

Jutro może sprawdze :) to dam znać :)

 

A tak wogóle to to powinno znalezc się w "Zrób to sam" dla różnych modeli i różnych OBC :) - to taka moja sugestia, ja tego nie zrobię bo nie mam doświadczenia ale ktoś mógłby walnąć taki temat i by się ludzie dopisywali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba to dość szybko zrobić, niewciskanie przycisku powoduje wejście do testu.

ps mozesz testy włączyć poprzez wciśnięcie i trzymanie przycisku od kasowania kilometrów, nie musisz kręcić kluczykiem, możesz tak zrobić na np zapalonym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.