Skocz do zawartości

no w końcu forum wróciło :)


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
no to jak dogadaliscie sie? to jaka w koncu jest stawka za bycie czlonkiem bkp..500,600..ja to odrazu walnalbym 1000za..tak do zaokraglenia..co sie bedziecie szypac..przeciez zawsze forum mozna zamknac...

 

hej co tam ci nedzni forumowicze..ich tez wyeleminowac zeby nie pisali bez sensu i nie zadawali madrych pytan..takich jak np..kiedy bedzie jakies wyjasnienie..co tam..

 

nie jestes w klubie ..? nie placisz skladki?? zaraz cie skasuje..albo wyrzucimy..

 

wiem,wiem..zaraz bede mial komentarz o wazeliniarzy bkp..

 

co ty piszesz..ja zyc nie moge bez bkp....LUDZIE TROCHE GODNOSCI..ZROBILI NAS WSZYSTKICH JAK CHCIELI ZAMKNELI FORUM BO SIE KASA NIE ZGADZALA..i tyle mojej skromnej zjebki..

 

forum to nie bazar ...

co Ty w ogóle piszesz ?

nędzni forumowicze ? wyeliminować ?

skąd wiesz, że forum zostało zamknięte na pewien czas, bo się kasa nie zgadzała ?

problem zamknięcia był klubowy i w części klubowej wyjaśniony

 

składka za członkostwo jest dużo mniejsza i dużo większa niż do tej pory

ale szczegóły pojawią się pewnie na stronie klubowej, jak zawsze...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.był temat w stylu co by zmienić w forum i chyba znikł :?:

-więc cenzura nadal działa :mad2:

2.blokada to jak ruzga pod choinkę :mrgreen: .........,...........,.........,.......,

z początku myślałem,że to dla tych co się wypowiedzieli w temacie 1.

3.dla sprawców OSTRZEŻENIE :jawdrop:

 

4.wprawdzie członkiem klubu nie jestem jeśli chodzi o te składki,ale dla tych co są---niedługo rusza orkiestra i ich zbiórka :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jako zarząd Ci nie odpowiem, bo nie mam jak. :wink:

 

Ale jako klubowicz popieram czasowe wyłączenie forum, bo to co kilku panów zaprezentowało, to...

A nie sądzisz chyba, że ktoś miał ochotę na moderowanie forum w święta...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
www.BMW-SPORT.PL

 

prosze..to jest klub godnie reprezentuje marke bmw..

 

sami zobaczcie..

 

luz i nikt nikomu nie usuwa postow..wszystko jasne..

No było, nie było chłopaki są (przynajmniej założyciele) w większości z tego forum. Fajnie, że zakładacie sobie klub, serio :cool2:

Dla każdego coś miłego.

 

Bartek - na forum beemka-klub już nie jedna sprawa bywała dokładnie opisywana :lol:

 

Dobra - ja już kończę ten temat, bo chyba nie ma co go ciągnąć...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
dlaczego kto usuwa posty moje i kolegi 7ka??

nie wiem, ale jak są w stylu poprzednio przeze mnie zacytowanego, to może dlatego ?

 

8. Zakaz wykorzystywania forum BMW Klub Polska do zakładania innych klubów czy stowarzyszeń niż BMW Klub Polska (zarówno formalnych jak i nieformalnych) oraz ich reklamowania i prowadzenia do nich naboru członków.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.BMW-SPORT.PL

 

prosze..to jest klub godnie reprezentuje marke bmw..

 

sami zobaczcie..

 

luz i nikt nikomu nie usuwa postow..wszystko jasne..

No było, nie było chłopaki są (przynajmniej założyciele) w większości z tego forum. Fajnie, że zakładacie sobie klub, serio :cool2:

Dla każdego coś miłego.

 

Bartek - na forum beemka-klub już nie jedna sprawa bywała dokładnie opisywana :lol:

 

Dobra - ja już kończę ten temat, bo chyba nie ma co go ciągnąć...

 

To że ludzie odchodzą z forum i zakładają własny klub chyba powinno dać Wam do myślenia czy wszytko jest ok, czy może popełniacie błędy do których trzeba by było sie przyznać??

http://img27.imageshack.us/img27/1430/10008058vw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
To że ludzie odchodzą z forum i zakładają własny klub chyba powinno dać Wam do myślenia czy wszytko jest ok, czy może popełniacie błędy do których trzeba by było sie przyznać??

Wiesz - ja nie do końca uważam, że to błąd... po prostu chcecie mieć forum i klub w trochę innej formie niż my. Nie ma w tym nic złego.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wyjasni ktos wkoncu te brudy ktore wyszly na jaw? ze sie kasa nie zgadza,ze jest dyktatura, ze zarzad zmienia przepisy klubowe i skladke aby trzymac sie stolkow bo niedlugo wybory?i DLACZEGO odeszla z klubu i forum duza ilosc dotychczasowych klubowiczy i moderatorow forum?

 

szczerze to pieknie to rozegraliscie poprzez zamkniecie forum i pokasowanie "brzydkich" postow i zbanowanie niewygodnych userow.

 

juz widze jak zaraz bana dostaje jak masa uzytkownikow dotychczas za "niepoprawne politycznie wypowiedzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.wiadomo,że będą robic co chcą,bo mają taką "moc"

 

2.jednak wystarczyło za wczasu poinformować o planowanej przerwie i byłby spokój :idea:

 

-mnie osobiście zjeżyło to bardzo bo jak na złość potrzebowałem info zawarte w mojej skrzynce,a tu zimna d... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
kucharz Białoruś juz ma swój Klub BMW ( nawet fajni goscie, zpotkałem ich na Litwie ). Kornelio wydaje mi sie, ze skoro nie jestec czlonkiem Klubu to jegow wewnetrzne spawy nie powinny Cię interesowac. Bany z tego co ja widzie to dostaje sie za chamski styl wypowiedzi. Brzydkie posty z bluzgami sa kasowane i chyba nic w tym zlego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale skoro problem byl w klubie a nie na dorum , to czemu zostało zamknięte forum?

 

Moderatorom się nie chciało moderowac w święta... ale święta to 25 i 26.XII wg lkalendarza no i jeszcze 1.01. A pozostałe dni ? Wszyscy na urlop wyjechali? Pamiętajcie że jak tutejsi modowie sobie zrobili wolne to na pozostałych forach, mieliśmy pełne ręce roboty, bo Wam się leniuchować zachciało. Pozatym kultura nakazuje zgłosić takie sprawy. Myślę że jakby każdego z Was tak szef , lub klient, lub dostawca załatwił to byłaby afera....

 

Poztym po takim czasie chyba można założyć temat: WYJAŚNIAMY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

OK. Zamykam.

 

1. Kasa się doskonale zgadza. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to nie wie o czym mówi i bije pianę. Przypominam że BKP jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w sądzie i MUSI rozliczać się z US. Więc wszystko jest prowadzone przez księgową tak żeby US nie miał żadnych wątpliwości. Nikt nic nie ukradł, nikt sobie nic nie wypłacił, nikt nie korzysta z kasy klubowej niezgodnie z celami statutowymi Klubu.

 

2. Pytanie (retoryczne) do osób które nie są klubowiczami - dlaczego Was boli klubowa kasa? I po co Wam jakiekolwiek wyjaśnienia na ten temat? Wasze pieniądze?

 

3. Tak - cenzura na tym forum działa nadal. Od zawsze było moderowane i każdy zapisujący się tutaj wiedział że jego wypowiedzi mogą być usunięte, bądź usunięty może zostać forumowicz. Jeśli to komuś przeszkadza to zapraszam na onet.pl (tam bardzo rzadko są usuwane wpisy) bądź proszę założyć sobie własne forum bez cenzury.

Jeśli będą się tu pojawiać posty które będą powodować kłótnie czy będą obrażać innych będą usuwane, a autorzy muszą się liczyć z ostrzeżeniem lub banem.

 

4. Zarząd nie zmienia żadnych przepisów. Statut obowiązuje od dawna i został zaakceptowany przez klubowiczów. Jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej - mija się z prawdą.

 

5. Dyktatury w Klubie nie ma. Wielokrotnie w części klubowej było mówione że jeśli klubowiczom nie podoba się Zarząd to mogą wybrać sobie nowy, bo nikt do stołka nie przyrósł (tym bardziej że oprócz dużej ilości pracy w Klubie za friko można się spodziewać głównie krytyki). Natomiast jeśli mimo to do Zarządu nikt się nie kwapi tylko zaczyna wszczynać awantury i działać na szkodę Klubu wtedy wkraczamy zdecydowanie (i jak się okazuje słusznie bo jest cała masa klubowiczów którzy już są wdzięczni za przywrócenie ładu i spokoju nawet jeśli wymagało to drastycznych metod).

 

6. Mówienie że z Klubu odeszła duża ilość klubowiczów jest twierdzeniem wyssanym z palca. 31 grudnia w BKP było 140 osób. Na razie jest o 2 mniej. Chyba że 2 osoby to dużo...

 

7. Kulturą "wyższych lotów" wykazało się przed Świętami kilka osób tutaj na forum, które w ciągu 2 dni zrobiły taki syf, jakiego jeszcze chyba na żadnym forum nie widziałem.

 

 

Uprzejmie informuję że wszystkie następne wątki/posty na ten temat będą usuwane. Jeśli komuś BKP czy forum się nie podoba - nie ma przeszkód - nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. To forum od początku miało być dla ludzi spokojnych i kulturalnych.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.