Skocz do zawartości

zegarek analogowy ---> board 18 przycików


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Tyko niekrzyczcie, że ktoś znowu o tym pisze.

Prześledziłem już całe forum, pozbierałem wszytko do kupy i teraz potrzebuje kogoś kto to potwierdzi.

 

Zamiana z analoga na full boarda.

 

Potrzebne

1.kostka x1070

2.kostka x1071

3.Check Control Module

4.Czujnik temperatury

5.Dzwignia kierunków z funkcją BC

 

i co jeszcze??

 

Schematy mam, wiec z tym już nie ma problemu.

 

Pytanie:

 

1. Ile łącznie wychodzi wam kabli z wiązek x1070 i x1071, to są te co podpina się je do boarda.

 

2. Jeśli nie podłącze tylko funkcji Check Control, to czy board bedzie pokazywał, spalanie czasowe? spalanie średnie? Czy będzie działać funkcja przewietrzania?

 

3. Właściwie to jakie funkcje boarda 18-to przyciskowego są uzależnione od modułu check control.

 

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za pomoc.

 

P.S.

 

Jeśli uda mi się ten przeszczep, to napewno wszystko udokumentuje i przedstawie dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ktos sesownie podszedl do sprawy widze :cool2: Jak to udokumetujesz to bedzie swietnie bo tez chcialbym widziec jak to jest z tym check control, u mnie to o tyle prostsze iz mam juz wiazke bo mam zegareg plus temperature.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza czujnikiem temperatury to potrzebujesz jeszcze zbiorniczel spryskiwaczy z czujnikiem ilosci płynu (widziałem gdzies na allegro całkiem nie drogo) pozatym czujnik ilosci płynu w chłodnicy. Moduł który odpowiada za całe zgranie tych czujników oraz za wszelkie awarie lamp. U mnie dodatkowo jest czujnik ilosci oleju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podsumowując to wszystko powiem tak.

 

Jedyny problem jaki występuje przy założeniu komputera to check control.

 

Potrzebny jest moduł, czujnik płynu w spryskiwaczu, czujnik płynu w chłodnicy i najwiekszy problem, a właściwie to nie problem lecz dużo grzebania i rozkręcania to podłączyć moduł z lampami.

 

Bo na reszte to z 20 metrów kabla, czujnik temperatury, troszeczke lutowania i zrobione. :lol:

 

Jednak dla mnie jak narazie problemem jest zdobyć kostki :(

 

Może posiada ktoś z was??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.