Skocz do zawartości

ropa w na dnie zbiornika benzyniaka


Danielowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.Szukałem na forum,ale odpowiedzi nie znalazłem.

Problem jest następujący.Prawdopodobnie poprzedni właściciel nalał do zbiornika przez pomyłkę ropy.Moje pytanie jest następując-JAK POZBYC SIE JEJ ZE ZBIORNIKA.czy "od spodu" zbiornika jest jakiś "korek",po odkręceniu którego ropa(i benzyna) wypłynie?

Jakie są inne sposoby i metody pozwalające pozbyć sie tego problemu(jak inaczej dostac sie do zbiornika)

serdecznie kolegów pozdrawiam i proszę o pomoc i sugestie,

Danielowy

P.S jeśli temat znalazł się w złym "dziale" uprzejmie proszę o wyrozumiałość i przeniesienie go we właściwe miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tankujac auto beznyna powinna rozcienczyc rope i spalic...

ZAtankuj auto do pelna i wyjezdzij to dolewajac ciagle pod korek...

http://i3.photobucket.com/albums/y100/kabaty/Dsc00102.jpg

Śnieżnobiała Księżniczka Monachijka... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tankujac auto beznyna powinna rozcienczyc rope i spalic...

ZAtankuj auto do pelna i wyjezdzij to dolewajac ciagle pod korek...

 

haha dobre sobie :duh: :mad2:

Jeden taki z sopotu (mam zdjecia bo kupilismy to auto) tez przez pomylke zalal rope zamiast beny jakies 15-20 litrow ( do 318i E30 Touring)... kiedy sie zorientowal postanowil rozcienczyc benzyna lejac do pelna niestety auto nie odpalilo nawet jak sie pchalo... postanowil zadzownic zeby go sholowali i podczas holowania rowniez odpalal lecz nic z tego w koncu dojechali pod blok i tam na postoku auto odpalilo troche pochodzilo i nagle dymek sie pojawil w okolicach mieszka a recznego we wnetrzu pojazdu facet uciekl z auta zamykajac oczywiscie wszystko po gasnice jak jzu mial gasnice (po paru minutach) i otworzyl drzwi to powietrze sie dostalo i zrobilo swoje szybko z powrotem zamkna drzwi i zawdzonil po strazakow ci wybili szybe i wpakowali do pelna piane...

cale wnetrze spalone...

a mogl oproznic zbiornik za nim sie nie dostala mieszanka do silnika lub jesli juz sie dostala wszystko ladnie przeczyscic...

ale za to silnik po przeczyszczeniu smiga do dzis pieknie w innej E30 a tamtej E30 touring naprawde bylo szkoda...

ps. jak ktos chce zdjecia na poczte z checia wysle...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, przy 15-20 litrach trzeba to spuscic, ale jesli to 5 litrow... zatankujesz to do pelna benzyna i wyjezdzisz bez problemu...

http://i3.photobucket.com/albums/y100/kabaty/Dsc00102.jpg

Śnieżnobiała Księżniczka Monachijka... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.