Skocz do zawartości

Zapalajace sie kontrolki


kudlaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio po wlaczeniu samochodu kontrolki od ABS i ASC nie zgasly i swiecily sie przez caly czas podczas jazdy. ASC nie sprawdzalem ale przy gwaltownych chamowaniu ABS nie zadzialal bo zblokowalem kola. Spieszylem sie wiec nie mialem czasu zagladac co moze byc przyczyna ale po 15 minutach jak wrocilem do auta wszystko bylo juz ok. Podobna przygode z jakas kontrolka (nie pamietam co to juz bylo) mialem juz jakis miesiac temu. Pamietam tylko ze tez sie zaswielila a po ponownym uruchomieniu juz bylo ok. Czy takie rzeczy sie zdarzaja czy szykuje sie jakas powazniejsza naprawa. Aha juz chyba z 3 razy mialem cos takiego ze szyby nie chcialy sie opuszczac, a po wylaczeniu auta i ponownym przekreceniu kluczyka wszystko bylo juz ok. Moze to tez ma jakis zwiazek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to wyglada tak :) Ja mam BMW e-39 i czaszami z tego co wiem z mojego zycia i innych kolegow BMW ma takie dziwne wiksy, wiesz czym wiecej elektroniki tym gorzej :) I tak to sie wlasnie odbywa, mi np. czasami nie dzialaja szyby ale jak zgasze i odpale na nowo to wszystko ok, mi sie wydaje ze dopoki to sie dzieje w taki sposob to, jest to w miare normalne :)
Don't follow the rules. Make them..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem czujnik ABS był albo jest brudny mam czasami to samo jade na karczer i po sprawie. We wczesniejszym aucie zdarzało mi sie to czesto w okresie jesienno zimowym była to toyota odpinałem akumulator i restartowałem kompa wszystko wacało do normy
E39 523iA, e46 coupe 330Ci 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec nie jestem odosobniomym przypadkiem..hihihihi Tez mialem ze dwa razy problemy z kontrolkami ASC i do tego pokazal sie komunikat ze ASB dziala w trybie awaryjnym, mimo ze dzialala calkiem normalnie. Po zgaszeniu silnika wszystko wrocilo do normy. Tera zmma inny problem, niby typowy dla E39 (mam po lifcie 2001r.) mianowicie nie wyswietla mi sie nic na BC pod zegarami. No czasem swieci i dziala wszystko ok, ale czesciej przy zapaleniu mam tylko podswietlone pola bez cyferek. Pytalem bedac w ASO i u nich odpowiedz krotka - nowe zegary hmm Ma kto spodobny problem?

Niby usterk ataka nie bardzo denerwujaca, ale ostatnio zastanawialem sie ile mam pzrejechane od wymiany oleju.. i mialem niezly rebus...na szczescie wczoraj pokazal sie wyswietlacz... :) 145 tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.