Skocz do zawartości

Chłodnica - nowa czy uzywka ?


Pinkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem tego typu ze mialem mala stluczke :cry2: i poszla mi m.in. chlodnica.

Z racji tego ze mam klime, chlodnica wody jest nietypowa i znacznie drozsza niz standrardowa w E36.

Za moja w sklepie pan mi 680 :duh: zaspiewal. i teraz pytanko :

 

czy warto kupic uzywke, znalazlem taka jak moja za 250 na allegro.

Koles daje gwarancje ze nie cieknie i nie jest zakamieniona i niema wgniotow. ?

czy ktos kupil z waz uzywke chlodnicy.

 

Prosze o rady.

inwestowac w nowa czy kupic uzywke

 

Pozdrawiam wsztstkich i z gory dzieki za rady :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do radiatora do suchego lasu, nowa kosztuje ok 420zl, uzywka z gwarancja 200-250zl

tu telefon - wysylaja na cala polske:

061 811 51 89

0602214786

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem uzywke ale prawie nowa, z wygladu nietknieta i czysciutka, z jakiegos innego modelu i nie narzekam, ale tez mialem podobny dylemat, gdyby mi sie nie trafila ta, kupilbym nowa.........
POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupil uzywke jezlei by byla naprawde duza roznica w cenia. Kazdy kto kupil nowa to pisze ze nie zaluje - to logiczne, bo czego zalowac skoro nowa poprostu musi dzialac idealnie. Sprawdz po tymi numerami telefonow podanymi wyzej, skoro na uzywke dostajesz gwarancje to ja bym wzial taka. Spojrzcie na to w taki sposob, ze jak kupowaliscie swoje BMW ktore mialy po 10-12 lat to wasze chlodnice tez byly uzywkami a jednak dzialaly dobrze, wiec dlaczego te maja byc inne.
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie na to w taki sposob, ze jak kupowaliscie swoje BMW ktore mialy po 10-12 lat to wasze chlodnice tez byly uzywkami a jednak dzialaly dobrze, wiec dlaczego te maja byc inne.

 

Racja, ale moje BMW miało tą chłodnicę włożoną w fabryce i nie było klepnięte. A powiedz, kto o zdrowym umyśle wyciągnie ze zdrowego, niebitego i nie zgnitego auta chłodnicę, żeby sprzedać ją za 100zł?

Nie twierdzę, że każda używka jest z wraku, ale prawdopodobieństwo zakupu sprawnej na dłuższy czas spada bardzo. Poczytaj powyżej, jak to kolega dwie używki kupił...

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Powiem Tobie szczerze-jak bratu.

Kup nową chłodnicę. Chłodzenie silnika to najwazniejsza sprawa w aucie.

Jesli silnik bedzie przegrzany to tragicznie to się skończy i dla Cioebie i dla Twego portfela.

 

Opowiem Ci historię. Najechałem ongis na kamień-średnicy 0.5 m. Wywaliło mi chłodnicę. Pojechałem do kolegi i zamówiłem u niego-używaną. Jeździ on do Leszna po cześci. Przywióżł mi 1, 2, 3 później przywiózł mi 4 z kolei i dopiero ta cz warta była szczelna.Wszystkie 3 poprzednei yglądały super-zadnych wgniecień, a jednak były do dupy.

 

Dopiero za 4 razem doczekałem się nowej chłodnicy. zapłąciłęm 250 zł. Wiesz, dziś wiem jedno, ze nie będę oszczędzać na tak newralicznych elementach.

 

Całe szczęscie, ze to mój znajomy, że mogłęm do niego zajechac i pokazac , zademnostrować, ze pod wyższym ciśnieniem kapie z chłodnicy. nie ryDZykuj...Zalecam nową..

 

Wiem, ze kasa spora, ale warta świeczki...

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.