Skocz do zawartości

jak otworzyć auto


prezes6937

Rekomendowane odpowiedzi

... włóż kluczyk , podnieś klamkę, przekręć kluczyk przy podniesionej , pość i powtórz jeszcze raz - sprawdż to w swoich drzwiach - albo w drzwiach pasażera - u mnie działa podnoszenie w drzwiach pasażera - otwierasz tylko jedne drzwi -/ centralny nie działa / jak masz uzbrojone podwójne ryglowanie to masz kłopot - bez prądu nie dasz rady pokonać ryglowania - musisz podać gdzieś napięcie ale do takiego odbiornika który działa przy wyłączonym zapłonie / klakson itp / ...
* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biotit najpierw proszę uważnie czytaj i po zastanowieniu się czy dobrze zrozumiałeś pytanie udzielaj odpowiedzi.No chyba,ze jaja se robisz to pardonsik :duh: :nienie: :nienie: :nienie:

 

misiek dzięki jutro to sprawdzę ale nie wiem czy przez te zepsute wkładki to zadziała?

Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak panowie ale jak wspomniałem mam zjechane wkładki i przekręcić to się ja wcześniej przekręcę niż ten kluczyk.

Jakieś inne propozycje? W oststeczności to chyba będę musiał się do 'ślusarza' przejechać

Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... prezes -ja mam aku pod machą , kiedyś też mi padł a zamek się uzbroił ... tylko chyba cudem klapy bagażnika nie domknąłem jak wyciągałem cuś procentowego :oops: wpiąłem się prostownikiem do żarówki oświetlenia bagażnika i po chwili miał już tyle prądu że centralny popuścił - myślę że jak byś podpiął się do odpiętych przewodów klaksonu / też mają zasilanie bez zapłonu - przynajmiej u mnie / to by pomogło ...

 

nauczony tym doświadczeniem - mam patent z tórego jeszcze nie musiałem korzystać - z aku wypuściłem na kablach hermetyczne gniazdo zapalniczki i schowałem w sobie znanym m-cu - w razie wojny wepnę tylko - przejściówkę - końcówkę zapalniczki i bedzie miodzio .... :mrgreen:

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.