Skocz do zawartości

[E-39] Metaliczny dzwięk


karol2522

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Tak se pomyslałem że zapytam się o ten dziwny dzwięk.Troszke głosno pracuje mi auto tzn nie wiem od czego jest ta metaliczna praca.Wiem ze silnik pracuje bez zarzutów bo sprawdzałem u mechanika nawet u wielu mechaników no i w serwisie.Na postoju pracuje bardzo cichutko nie czuje jak w nim siedze (to normalne)Ale jak juz ruszę to bardzo głośno pracuje.mechanicy mówili mi że to gdzies tłumik nie łączy lub przy tłumiku jakieś śrubki sa poluzowane i od tego taki podzwiek metaliczny albo jakaś osłona.Tak tylko pytam bo może to normalna praca bmw.Mi nawet to sie podoba,fajnie ryczy.pzdr. [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz pusty kat. to owszem -jezdzic mozesz...pod warunkiem ze masz znajomosci na stacji przegladow. Katow raczej nie regeneruja.

Pozostaja 3 mozliwosci... kupno nowego do tego modelu (kosmiczne koszty) , uzywka ( w niewiadomym stanie...) lub uniwersalny do tej

pojemnosci - wycinaja puche i wstawiaja nowa - choc i z tym tematem

mialem problemy w moim poprzednim bmw - do takich autek ciezko

o cos napr. dobrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dopasujesz katalizatora BOSALA. A z tym kopem na przepalonym kat'cie to też bajka. Mój lepiej, równiej oraz od niższych obrotów zaczął ciągnąć po wmontowaniu nowego katalizatora wspomnianego BOSALA. Katalizator możesz kupić w Intercars ca 700 zł

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.