Skocz do zawartości

Amortyzatory do 540i M-Technic. Jakie?


adik_32

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginalny M-Pakiet (v. II) i potrzebuję wymienić amorki z przodu. Bilstein nie produkuje podobno do tego amorów, sachs też nie robi do v.II M-Technic (tylko do v.I)- tak mi powiedział sprzedawca. Tylko OE BMW. Pytanie czy prawdą jest to co prawi sprzedawca? :roll:

 

A te OE BMW to kto produkuje? Co ja mam w końcu założyć? Może jednak Supersport ze sprężynami? Powoli głupieję, każdy mówi co innego. Proszę o rady. Nie mam możliwości zajrzeć pod nadkole w tej chwili, więc rady wskazane..

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak tak, prowadzę korespondencję z gościem. Sachs produkuje do M-Technic, ale nie wiem do I czy do II i nie wiem czym to się różni. Podejrzewam, że chodzi o sprężyny, ale nie mam pewności. Poza tym ja przód głównie potrzebuję, tył jeszcze jest ok

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz M Technic II to numer amortyzatora jest taki: 31312229612, co oznacza ze masz identyczne amortyzatory jak te w M5,

Wg katalogu Sachs nie robi amortyzatorów do M5, takze nie mozesz kupic zamiennika.

 

Jeżeli chodzi o Bilstein to wg katalogu do m5 robi on tylko zawieszenie śrubowe?!

http://www.katalog.bilstein.de/ wybierz model M5

 

 

M Technic I to numer 31311096859, (mowie o modelach z 1999, nie wiem jaki masz rok produkcji) te amortyzatory wg ETK nie sa do M5

 

oryginal BMW to pewnie jakies 800 zł za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz M Technic II to numer amortyzatora jest taki: 31312229612, co oznacza ze masz identyczne amortyzatory jak te w M5,

Wg katalogu Sachs nie robi amortyzatorów do M5, takze nie mozesz kupic zamiennika...

 

O to mi chodziło, dzięki. W sumie to mnie nie pocieszyłeś, bo oryginały w serwisie to 1000 zł/szt, bleee. A co się stanie jak założę sachsy do M-Technic I? Nie będą pasować w ogóle czy jak? ;)

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.