Skocz do zawartości

Zasilanie elektryczne KOMUNIKAT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj miałem taki komunikat i lekka panika. Auto odpala normalnie, nie ciężko. Wszystko działa. Odczytanie błędów - żadnych.

I teraz tak:

Jazda tylko miejska przez tydzień, tylko krótkie odcinki, auto pod chmurką, w większości tryb Sport. 

Miał ktoś coś takiego? Moje pierwsze skojarzenie alternator ale już dawno by mi padło auto. Pojeździłem, wyskoczyłem na autostradę, komunikatu BRAK, jeździłem, gasiłem auto, BRAK komunikatu. Co z tym robić???1000048864.thumb.jpg.34ba11d5ab46771549a77259154ddb24.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Odczytac bledy i wyedy decydowac. 

Opublikowano
36 minut temu, hrycu14 napisał(a):

Dzisiaj miałem taki komunikat i lekka panika. Auto odpala normalnie, nie ciężko. Wszystko działa. Odczytanie błędów - żadnych.

I teraz tak:

Jazda tylko miejska przez tydzień, tylko krótkie odcinki, auto pod chmurką, w większości tryb Sport. 

Miał ktoś coś takiego? Moje pierwsze skojarzenie alternator ale już dawno by mi padło auto. Pojeździłem, wyskoczyłem na autostradę, komunikatu BRAK, jeździłem, gasiłem auto, BRAK komunikatu. Co z tym robić???1000048864.thumb.jpg.34ba11d5ab46771549a77259154ddb24.jpg

Słaby akumulator ma inny komunikat, "niski poziom naładowania, natychmiast uruchom pojazd i jedź" coś takiego. To może być jakaś poważna awaria albo wariuje elektronika 

Opublikowano

"Jeździć obserwować" 😉, jak wyskoczyło tylko raz, znikło i wszystko działa to może jakiś "brainfart" komputera.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Doładuj akumulator.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, blad powraca czy juz jest ok?

Opublikowano
  • Autor

Tak naprawdę, nic nie robiłem. Żadnego błędu nie odczytywało.

Raz trasa dłuższa, drugi raz trasa. No i brak mrozów. 

Opublikowano

Kup sobie taką ładowarkę usb na Ali co pokazuje jakie jest napięcie akumulatora i ładowania....np jak mam mild  i auto  otworze z pilota  to już przez szybę zobaczę np 12.3V jak otworzysz drzwi do sie dołącza akumulator z mild i mam 14V a jak odpalę to okolo14.7..... i wszystko na bieżąco będziesz widzial:)

Opublikowano
22 godziny temu, BARTRSL napisał(a):

Kup sobie taką ładowarkę usb na Ali co pokazuje jakie jest napięcie akumulatora i ładowania....np jak mam mild  i auto  otworze z pilota  to już przez szybę zobaczę np 12.3V jak otworzysz drzwi do sie dołącza akumulator z mild i mam 14V a jak odpalę to okolo14.7..... i wszystko na bieżąco będziesz widzial:)

Możesz podesłać link do takiej przykładowej ładowarki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.