Skocz do zawartości

Zmiana koloru rekina?


radosc

<t>Zmieniać kolor czy zostawić jak jest?</t>  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No no no, delphin to nie szary, sam takiego mam :) szarosc jest chyba efektem zuzycia lakieru. Tylko orginal.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfin :) jest ok czerwona beemka to porażka ... ten kolor pasuje niestety tlyko do e36 :/

no racja, czerwony tylko do Beci w E36 pasuje w wersji dwudrzwiowej z szyberdachem, ciemnym wnętrzem i zagłówkami z tyłu...

Do innych BMW jakoś czerwony nie podchodzi, szczególnie jak są z gazem...

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

507 w czerwonym wyglada cudnie :modlitwa:

wogole to czerwien to jeden z moich ulubionych kolorow ktore swietnie pasuja do BMW np. BMW Browarka wyglda cudnie albo E24 ktora keidys byla na allgero w tej czerwieni wygldala super albo M5 E28 w czerwieni doslownie obled ale wiadomo kazdy lubi to co lubi a najczesciej lubia srebrne i czarne :|

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam letkie zboczenie na punkcie czarnego :twisted2: czerwona E24 jest mniam :mrgreen: a jak ma dobrze politure polozona to w ogole odlot ....

 

ale ...... radosci moja radosci, znasz moje zdanie hihi jak byla delphingrau, to niech taka zostanie :8)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalew slonce nie znasz sie :twisted2:

 

http://www.7-forum.com/news/news2004/m6/bmw_m6_p0017467-c.jpg

 

no moze 5er i 7er czerwony to nie za bardzo :wink: ale 6er, Z4, nowa 3er coupe i 1er wygladaja w czerwonym super :mrgreen:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech czerwona e24... Piękno od A do Z! Sex na kółkach! Trzeba zobaczyć nie na fotkach ale na żywo! Jestem absolutnie zakochany w takiej konfiguracji:)

 

Co do delfina to zaczął mi się coraz bardziej podobać więc zostaje :)

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.