Skocz do zawartości

okazja...dylemat...bmw compact...


falkon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jeszcze do wczoraj byłem pewien,że chce kupic Mitsubishi Eclipse 1G 2.0 16v.ale wczoraj dowiedzialem sie o nowej okazji...

moge kupić (po znajomości) BMW compact,rocznik 1998,silnik 1.6. +sekwencyjny gaz.wyposazenie full opcja łącznie ze skórą a najlepsze przebieg 81000km.

cena : 12tyś. zł.

samochodzikiem jezdzilem jest jak nowy nic nie stuka nic nie puka...z tym,ze nie jestem pewien czy mi sie podoba:/

doradzcie mi czy warto go kupic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact jest dobry ale na wiejskie dyskoteki, ja bym wybrał ferrari enzo ale twoj wybor gosciu, jak chcesz byc kotem na miescie to musisz do tego miec stylowy dresik adasia, albo najasia, na to dupeczeki lecom jak muchy do lepu, pozdro dla wszystki techno maniakow!! Jaaaazda na zawsze !

 

KORRRRBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact jest dobry ale na wiejskie dyskoteki, ja bym wybrał ferrari enzo ale twoj wybor gosciu, jak chcesz byc kotem na miescie to musisz do tego miec stylowy dresik adasia, albo najasia, na to dupeczeki lecom jak muchy do lepu, pozdro dla wszystki techno maniakow!! Jaaaazda na zawsze !

 

KORRRRBA

:mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact jest dobry ale na wiejskie dyskoteki, ja bym wybrał ferrari enzo ale twoj wybor gosciu, jak chcesz byc kotem na miescie to musisz do tego miec stylowy dresik adasia, albo najasia, na to dupeczeki lecom jak muchy do lepu, pozdro dla wszystki techno maniakow!! Jaaaazda na zawsze !

 

KORRRRBA

 

paskowe... :mad2: :mad2: :duh:

Falkon, cena jest naprawde dobra. Takie roczniki po jakies 18 tys. chodza. Autko jest fajne...mi tam sie podoba. No ale o gustach sie nie dyskutuje

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact jest dobry ale na wiejskie dyskoteki, ja bym wybrał ferrari enzo ale twoj wybor gosciu, jak chcesz byc kotem na miescie to musisz do tego miec stylowy dresik adasia, albo najasia, na to dupeczeki lecom jak muchy do lepu, pozdro dla wszystki techno maniakow!! Jaaaazda na zawsze !

 

KORRRRBA

 

Takiej pomocy chyba bys niechcial otrzymac, zalosne

Stary bierz bawarke, nawet sie nie zastanawiaj, naprawde ladna okazja pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact jest dobry ale na wiejskie dyskoteki, ja bym wybrał ferrari enzo ale twoj wybor gosciu, jak chcesz byc kotem na miescie to musisz do tego miec stylowy dresik adasia, albo najasia, na to dupeczeki lecom jak muchy do lepu, pozdro dla wszystki techno maniakow!! Jaaaazda na zawsze !

 

KORRRRBA

 

hmnm... twoja odpowiedz nasunela mi pewne pytanie a mianowicie co twoja wypowiedz ma wspolnego z tematem ???

ale wracajac do sprawy ... tak sie składa ze nie dawno miałem compacta tez 316i z tym ze z roku 1995

musze powiedziec ze auto dobre . nie zawiodl mnie nigdy ( no jak kazde BMW :) ) faktycznie deska jest dosc slaba ale w koncu lepiej niech dobrze jeździ niz ma miec ladna deske rozdzielcza

auto chodzi w miare ... nie jest to rakieta ( jak kazde 1.6) ale radzi sobie

jesli chodzi o spalanie to jadla mi gdzies ok 7l

ja jak bym był na twojim miejscu spewnoscia wybral bym BMW

pozdrawiam

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za te odpowiedzi:) chyba jednak wezme te BMW pojezdze troszke i najwyzej sprzedam jeszcze z zyskiemn :) amoze sie w niej zakocham ... kto wie :P

 

 

KORRRRBA przez takich jak ty ludzie nie chca kupowac BMW bo niestety wiekszosc ludzi prezentujacych twoj poziom(umysłowy) pcha sie do tych autek...a dla ciebie(i Tobie podobnych) to i traktora by szkoda...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

falkon już zdaje się podjął decyzję więc zamykam.

 

A do wszystkich komentujących wypowiedź korby:

Na drugi raz proszę się powstrzymać od zbędnych komentarzy tylko użyć magicznego przycisku "R" w prawym górnym rogu postu i pozostawić moderatorom decyzję co z tym zrobić.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.