Skocz do zawartości

JAKI OLEJ DO IS M44?


carloss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Barzo proszę o radę, kupiłem e36 is 97r z silnikiem m44. W książce serwisowej mam ostatni przegląd przy 172tyś w niemczech teraz mam 180tyś. zamieżam zmienić olej cały czas był zalewany castrole slx 0W-30 . I teraz zastanawiam się czy lać dalej ten olej , dodam że silnik pracuje idealnie czy może zmienić go. Interesuje mnie równierz wasza opinia na temat tego silnika. Dziękuje i pozdrawiam

 

LATAJCIE NISKO I BEZPIECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLX 0w30- zamienia się w katalogu intercarsu na EDGE 0W-30 i ten kosztuje za 4l -190zł.

 

SLX jest to olej o przedłużonej wynianie oleju. To skoro na nim mało km jest zrobionych to widzę sensu jego wymiany(jest to bardzo dobry olej-występuje on ze znaczkiem BMW,VW,VOLVO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziękuje za odpowiedz . Silnik ni bierze nic oleju. Problem w tym że w serwisie chcą 90 zł za litr tego oleju (slx 0W 30) W inter cars powiedzieli mi za 4l 360 zł .

 

hmmm chyba jestes z moeje okolicy jesli zagladasz do inter cars, no chyba ze tego w sosnowcu. ale po co kupowac olej w serwisie. jedz do sklepu kolo gieldy czynny oprocz poniedzialku i tam jest tani olej. wiem ze litr mobil 1 kosztuje tam chyba 30 zl wiec powinna byc podobna cena twojego castrola.

 

p.s.

daj znac na pw z kad jestes i jakies foto auta.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.