Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

michal, tu akurat jest problem dobrze znany tlokow i ktory mozna zlagodzic przy czestej wymianie oleju i praniu silnika (albo naprawie). Jezeli kupisz jednostke z realnymi 200 tysuacami i wymiana leju a la glupota ASO BMW to bedziesz zuzycie niedowracalne 1L/800 km i brak katalizatorow.. koszt rzedu 10 tys zyla.

 

viewtopic.php?f=70&t=265537

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć,

Czy znajdę dobry model E90 320i do 31 tys. zł.? Z wyposażenia zależy mi tylko na wielofunkcyjnej kierownicy, automatycznej klimatyzacji i welurowej tapicerce.

Pozdrawiam

Nie istniała w E90 tapicerka z weluru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy znajdę dobry model E90 320i do 31 tys. zł.? Z wyposażenia zależy mi tylko na wielofunkcyjnej kierownicy, automatycznej klimatyzacji i welurowej tapicerce.

Pozdrawiam

Nie istniała w E90 tapicerka z weluru.

 

Miałem na myśli te nie skórzaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzeba się martwić o silnik przy 150 tysiącach w aucie które nowe kosztowało ~250/300 tys.zł to faktycznie BMW robi świetne samochody warte tej ceny ... To sąsiada Lanos ma 340 tys.km nalatane na gazie od samego początku i silnik chodz jak powinien a auto nowe warte ułamek ceny BMW ... Serio śmiech na sali żeby martwić się o silnik który ma powyżej 100 tysięcy , bo może paść , to , to , to i tamto :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy mercedes czy mazda 6 zardzewieje i nic nie poradzisz, bywają po prostu wadliwe modele w różnych markach, a że sąsiad Janusz jest zadowolony z lanosa w gazie to nic tylko pogratulować i szerokości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy mercedes czy mazda 6 zardzewieje i nic nie poradzisz, bywają po prostu wadliwe modele w różnych markach, a że sąsiad Janusz jest zadowolony z lanosa w gazie to nic tylko pogratulować i szerokości :)

Lepiej tankować i jezdzić niż co tydzien zaglądać do silnika czy się nie zjebało to czy tamto :) I to był tylko taki przykład że auto za "grosze" jezdzi a auto za tyle pieniędzy wadliwe ma to czy tamto i trzeba się martwić o podzespoly przy tak niewielkich przebiegach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzeba się martwić o silnik przy 150 tysiącach w aucie które nowe kosztowało ~250/300 tys.zł to faktycznie BMW robi świetne samochody warte tej ceny ... To sąsiada Lanos ma 340 tys.km nalatane na gazie od samego początku i silnik chodz jak powinien a auto nowe warte ułamek ceny BMW ... Serio śmiech na sali żeby martwić się o silnik który ma powyżej 100 tysięcy , bo może paść , to , to , to i tamto :?

 

 

BMw robi samochody ktore maja wiele zalet i dlatego ludzie je kupuja. trwalosc nie nalezy do ich zalet wrecz przeciwnie jest to raczej bardzo awaryjny samochod.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

jestem zainteresowany zakupem E90 320i 150KM z przebiegiem około 180 tys (niby) za kwote 29800 zł. Wyposażenie skromne automatyczna klima, wielofunkcyjna kierownica i tyle. Czyli wszystko co potrzebuje. I tu mam pytanie czy nie jest to jakis podejrzany model za takie pieniadze czy normalnie po tyle je mozna kupić w takiej konfiguracji i takim przebiegiem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy co kupisz, serwis olejowy na pewno, a dalej to kwestia tego w jakim stanie jest auto, zawieszenie, opony, klocki-tarcze, klima , ew. pranie wnętrza , wydatków może być nie wiele jak ktoś dbał albo dość dużo jak to auto typowo na handel, musisz założyć że pakiet startowy trochę będzie kosztował bo zawsze coś trzeba zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy co kupisz, serwis olejowy na pewno, a dalej to kwestia tego w jakim stanie jest auto, zawieszenie, opony, klocki-tarcze, klima , ew. pranie wnętrza , wydatków może być nie wiele jak ktoś dbał albo dość dużo jak to auto typowo na handel, musisz założyć że pakiet startowy trochę będzie kosztował bo zawsze coś trzeba zrobić

Dzięki wielkie za pomoc ;) Auto byłoby z Niemiec wiec najprawdopodniej na handel ale zobaczymy moze nie bedzie tak źle oby silnik był w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegu to ja bym się nie bał. Kupiłem na dniach E91 poliftową z nalotem 230kkm - tyle, że prywatnie, żadna okazja od handlarza. Jedyna oznaka przebiegu to delikatna zagniotka na lewej krawędzi siedziska fotela kierowcy plus oczywiście odbicia, ryski, zadrapania lakieru - niemalowany, bezwypadek. Mechanicznie auto jest idealne - tyle, że poprzednik nie szczędził na serwisie. I właśnie takiego auta radzę szukać - doinwestowanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegu to ja bym się nie bał. Kupiłem na dniach E91 poliftową z nalotem 230kkm - tyle, że prywatnie, żadna okazja od handlarza. Jedyna oznaka przebiegu to delikatna zagniotka na lewej krawędzi siedziska fotela kierowcy plus oczywiście odbicia, ryski, zadrapania lakieru - niemalowany, bezwypadek. Mechanicznie auto jest idealne - tyle, że poprzednik nie szczędził na serwisie. I właśnie takiego auta radzę szukać - doinwestowanego.

Wlasnie taki chciałbym znaleźć zeby nie tyle co pod względem wizualnym a technicznym był po prostu lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanko, może trochę niezwiązane z tematem, ale nie wiem gdzie je skierować a nie chcę zakładać nowego tematu. Otóż czy w ASO po VINie podadzą mi za darmo i bez większych problemów historię auta jeśli nie jestem jego właścicielem???

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy też od tego jak będziesz rozmawiał na pewno nie podadzą całej historii ale mogą podać ostatni wpis i przebieg,w moim przypadku ASO w Toruniu chciało 50 zł za wydrukowanie historii a w Bydgoszczy wydrukowali ze darmo z tym,że byłem właścicielem auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanko, może trochę niezwiązane z tematem, ale nie wiem gdzie je skierować a nie chcę zakładać nowego tematu. Otóż czy w ASO po VINie podadzą mi za darmo i bez większych problemów historię auta jeśli nie jestem jego właścicielem???

Dzięki za odp.

Wszystko zależy na kogo trafisz i jak zagadasz , ja zadzwoniłem , pogadałem i gościu powiedział mi o aucie wszystko do A do Z , jak przyjechałem na miejsce kupić auto już z właścicielem to nawet faktury wszystkie za wymianę klocków , zawieszenia itp. Mi wydrukował , wszystko za free :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.