Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nic tylko sprzedam moje 320d i biorę 330d +automat skoro mi pali koło 10 na mieście, zaoszczędzę jeszcze na paliwie :) !

 

 

330d automat też ci chapnie 10 po miescie...

 

Moja 330d pali tak nie wiarygodnie mało bo była tak specjalnie zchipowana i ustawiona. No i manual na odpowiednich oponach. Była tu nawet mega draka jak napisałem,ze mi pali 7 po miescie... Dzisiaj juz nikt nie kwestionuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wpisach widzę że jeszcze zadra w sercu siedzi, nie wiem nie jechałem, wiem że mojej nic nie dolega i na mieście w zimę paliła 10 i koniec:)

 

żeby nie było nie na temat to osoby które szukają 318d lub 320d niech pomyślą o 330d mniej pali więc chyba warto :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wpisach widzę że jeszcze zadra w sercu siedzi, nie wiem nie jechałem, wiem że mojej nic nie dolega i na mieście w zimę paliła 10 i koniec:)

 

żeby nie było nie na temat to osoby które szukają 318d lub 320d niech pomyślą o 330d mniej pali więc chyba warto :))

 

Nie powiedzial bym ,że mniej palą... to kwestia odpowienich przeróbek i stylu jazdy. Juakis koles mistrz polski ecodrivingu w polsce ma chyba 2,2 litra na setke w skodzie fabi.

 

ja uzyskalem 5,4 po miescie w 330d ... jestem pewny ,ze w 320d uzyskał bym 4,5 litra - oczywiscie manual (automaty sie nie nadaja do ecodrivingu)

 

 

Ps- była mega draka :) poszukaj w histori... Video testy spalania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to są jakieś wygłupy a nie jazda, myślałem że mówimy o normalnym poruszaniu się, zaraz się okaże że na wiaduktach z górki gasi się silnik i światła aż wytraci się prędkość :) to nie wątek o tym, napisałem to trochę z przekorą, wiadomo że nie palą mniej :) moja nawet po woskowaniu nie pali 5 w trasie :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to są jakieś wygłupy a nie jazda, myślałem że mówimy o normalnym poruszaniu się, zaraz się okaże że na wiaduktach z górki gasi się silnik i światła aż wytraci się prędkość :) to nie wątek o tym, napisałem to trochę z przekorą, wiadomo że nie palą mniej :) moja nawet po woskowaniu nie pali 5 w trasie :):)

 

 

to przy takich cyrakach pali 5,4... a normalnie 7,3 maks 8 ale to zimą...

chcesz nr tel do mojego brata? nic mu nie powiem ,że zadzwonisz to mu zrobisz niezły kawał jak sie spytasz ni z gruchu ni z pietruchu- panie ile ci pali to kombi ???... hahaha ale beda jaja. jak chcesz to ci wysle na priv

 

Sam nie wierzył bo wyczytał w necie ze palą 9-10 po miescie ... zanim mi dał kase to mu na tydzien porzyczyłem fure ,żeby sie przekonał... po tyg zadz i sie jedynie zapytał czy chce gotówke czy przelew (były zwolennik gazu w benzynie-hahahaha )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cóż trudno uwierzyć w 35pln 2 lata temu w bezwypadkowe 330d e91 oraz 7l/100km. Ale ok cuda sie zdarzają, chociaż jeszcze nie spotkałem Polaka który powie "dużo zaplacilem" i "sporo pali"... A Kolego alduwiel jak uwazasz ze poniżej 35 000 PLN Kulisz bezwypadkowe, dobrze wyposazone i zadbane 320i 2006/07 to prosze o ofertę z DE, nie z Polski, tutaj przecież tylko igły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura wodna to jest prawdziwy i nie podważalny dowód ,ze stan wnetrza o niczym nie świadczy i kolejny dowód ,ze jak brakuje ksiazki serwisowej to przebieg był cofniety na 100% !!!

 

 

mam nadzieje ze nie wierzysz w to co jest napisane w ksiazce serwisowej, bo w takim razie mam kilka samochodow ci do sprzedania z niemiec francji lub belgi, z pieczatkami serwisow i nawet podpisy beda wygladaly tak samo i nawet beda zmienialy dlugopis miedzy wpisami a te nastarsze bede przetarte jak by stare a jak zadzwonisz to trzech ostatnich ASO z numerow telefonu na pieczace w niemczech to ci potwierdza nawet ze prawdziwy przebieg po niemiecku lub po francusku do wyboru do koloru, a jak nie zlapiesz goscia to sekretarka automatyczna z muzyczka ci odpowie ze wszyscy konsultanci sa zajeci !!! a ja nie jestem falszerzem, ani handlarzem samochodow a koszt takiej operacji to jakies 350 zl...

 

jedyna wiarygodna historia wyciagnieta z fizycznego ASO jest wiarygodna wszystkie inne wpisy to bajka. Juz bardziej mozesz polegac na fakturach bo falszowanie faktur jest karalne a ksiazki serwisowej nie i mozna sprawdzic czy frma A to firma A.

 

Przynajmniej wiemy ze zadbana E90 335D wytrzymuje spokojnie 400 tys km bo takich w polsce prozno szukac wszystkie dizle E90 maja ponizej 200000 :mrgreen: same igly !!! tylko moj benzyniak mam nadzieje do konca roku przebije 300 tys ! (ma 263 tys km jest nadzieja !)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że mam kręcone auto, poprzednie też było i co 5 lat nim jeździłem. Gdybym wydał o 20 tyś więcej teraz to bym się wkurzył jak było by kręcone.

 

Nie da się kupić bezwypadkowego, nie kręconego w idealnym stanie serwisowym z dobrym wyposażeniem E90 Sprowadzonego! za 15-20 tys taniej niż krajowe odpowiedniki których jest tyle że nie długo powstaną o nich legendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie wierzysz w to co jest napisane w ksiazce serwisowej, bo w takim razie mam kilka samochodow ci do sprzedania z niemiec francji lub belgi, z pieczatkami serwisow i nawet podpisy beda wygladaly tak samo i nawet beda zmienialy dlugopis miedzy wpisami a te nastarsze bede przetarte jak by stare a jak zadzwonisz to trzech ostatnich ASO z numerow telefonu na pieczace w niemczech to ci potwierdza nawet ze prawdziwy przebieg po niemiecku lub po francusku do wyboru do koloru, a jak nie zlapiesz goscia to sekretarka automatyczna z muzyczka ci odpowie ze wszyscy konsultanci sa zajeci !!! a ja nie jestem falszerzem, ani handlarzem samochodow a koszt takiej operacji to jakies 350 zl...

 

jedyna wiarygodna historia wyciagnieta z fizycznego ASO jest wiarygodna wszystkie inne wpisy to bajka. Juz bardziej mozesz polegac na fakturach bo falszowanie faktur jest karalne a ksiazki serwisowej nie i mozna sprawdzic czy frma A to firma A.

 

Przynajmniej wiemy ze zadbana E90 335D wytrzymuje spokojnie 400 tys km bo takich w polsce prozno szukac wszystkie dizle E90 maja ponizej 200000 :mrgreen: same igly !!! tylko moj benzyniak mam nadzieje do konca roku przebije 300 tys ! (ma 263 tys km jest nadzieja !)

 

Fałszowanie książek serwisowych też jest karalne - do 8 lat pozbawienia wolności za podstepne nakłonienie do niekorzystnego rozporządzania mieniem. Można zgłaszać na policje lub do prokuratury. Moje e90 kombi w dizlu zrobiło w ciągu pierwszych dwóch lat istnienia 160tys :duh: Później emerytura w PL i 10tys rocznie aż dostało się w moje ręce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest karalne tylko jezeli ksiazka zostala wykonana w polsce lub dotyczy polskich wpisow. Jezeli w ksiazce serwisowej importowanego samochodu widnieja tylko wpisy zagraniczne nie sposob jest uwodownic ze zostala sfalszowana w polsce a polskie prawo nie sciga za falszerstwo popelnione poza granicami naszego kraju. To jest norma ze w ksiazkach nie ma wpisow niby z polski i w sumie to logiczne. A czesto jest tak ze przy drozszych samochodach, troche po imporcie, panowie jada do ASO na cos taniego jak np wymiane wycieraczek lub nawet wymiane klockow przod i prosza o wpis do sfalszowanej ksiazki serwisowej i ASO czesto sie daje nabrac a wtedy juz ma jeden dobry wpis w polsce.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/330/vhc:car,pgn:7,pgs:50,srt:mileage,sro:desc,frn:1990-01,prx:20001/pg:vipcar/203600369.html

 

w ramach ciekawostki :) wygląda na okolice 300tyś , a tu niespodzianka, ciekawe czy trafi na wschód czy do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/330/vhc:car,pgn:7,pgs:50,srt:mileage,sro:desc,frn:1990-01,prx:20001/pg:vipcar/203600369.html

 

w ramach ciekawostki :) wygląda na okolice 300tyś , a tu niespodzianka, ciekawe czy trafi na wschód czy do nas :)

na okolice 300 000km wg polskich norm :mrgreen: u nas te wszystkie co mają 180 000km są deczko mniej zajechane w środku :mrgreen:

 

1620963_807625242650754_8618346184619833153_n.jpg?oh=3e9ddf84bccc6deff9f1696921f1ddf8&oe=55A000FD&__gda__=1438557108_ec21695df8e3d48950a8e181daa9a2b4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Walnięta skrzynia, 920000km nalatane i jeszcze tyle kasy chce za niego :duh:

 

Na pewno warto wstawić jego VIN, za niedługo będzie pewnie ktoś szukał informacji na temat rodzynka z przebiegiem 320000km :mrgreen:

 

WBAAL91030FS65357

FS65357

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/Screenshot_2015-04-02-17-50-32_zpss7sreelt.png

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/Screenshot_2015-04-02-17-51-52_zpsocycio8d.png

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/Screenshot_2015-04-02-17-52-02_zpsj7kue4nk.png

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż trudno uwierzyć w 35pln 2 lata temu w bezwypadkowe 330d e91 oraz 7l/100km. Ale ok cuda sie zdarzają, chociaż jeszcze nie spotkałem Polaka który powie "dużo zaplacilem" i "sporo pali"... A Kolego alduwiel jak uwazasz ze poniżej 35 000 PLN Kulisz bezwypadkowe, dobrze wyposazone i zadbane 320i 2006/07 to prosze o ofertę z DE, nie z Polski, tutaj przecież tylko igły.

 

To nie cuda tylko technika. Jest ona zywcem zapozyczona z nieruchomosci i nazywa sie szukaj desperata.

W nieruchomosciach wyglada to tak - objedz 100 nieruchomosci i wszedzie proponuj 50% ceny jakiej rząda sprzedajacy. Wiekszość pogoni cię miotłą , ale stadystycznie min dwóch sie zgodzi.

 

W motoryzacji 50% rabatu jest nie możliwe do uzyskania... ale ja w tedy objechałem iles aut i wszedzie proponowałem skandaliczne niskie ceny...

W przypadku mojej e91 330d cena wynosiła 40 tys w allegro i na miejscu po mega targach 36.

powiedziałem tak pokazujac trzy kotelty po 10 tys. Panie te bmw to jest totalny golas i bez navi to dla mnie jest warty 30 tys i tyle moge dac- koles powiedzial to zycze szerokiej drogi... Ja może jednak? Powiedział dobra to 33 koła... powiedziałem tak- dobra to my jedziemy na obiad jak sie Pan zdecysdujesz to dzwoń... jeszcze jakies 40 min tu w tym miescie bedziemy... A on powiedział no to przykro mi do widzenia.

 

Pojechałem na obiad i napisałem sms. my zdjelismy i wracamy do domu... chyba ze pan sie zgodzi na 30 tys to przyjedziemy.... Nie dopisał...

Bedąc juz w drodze do domu dostałem sms jak przyjedziecie dzisiaj to wam sprzedam za 30... wiec wrócilismy....

 

ps w tamtym wypadku ta bezwypadkowośc to byla manna z nieba i nigdy przedtem nie miałem auta w tak idealnym stanie

 

 

Tą techniką kupiłem kamienice wystawioną w necie za 2 miliony za 920 tys... Warto byc żydem :mrgreen:

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż trudno uwierzyć w 35pln 2 lata temu w bezwypadkowe 330d e91 oraz 7l/100km. Ale ok cuda sie zdarzają, chociaż jeszcze nie spotkałem Polaka który powie "dużo zaplacilem" i "sporo pali"... A Kolego alduwiel jak uwazasz ze poniżej 35 000 PLN Kulisz bezwypadkowe, dobrze wyposazone i zadbane 320i 2006/07 to prosze o ofertę z DE, nie z Polski, tutaj przecież tylko igły.

 

To nie cuda tylko technika. Jest ona zywcem zapozyczona z nieruchomosci i nazywa sie szukaj desperata.

W nieruchomosciach wyglada to tak - objedz 100 nieruchomosci i wszedzie proponuj 50% ceny jakiej rząda sprzedajacy. Wiekszość pogoni cię miotłą , ale stadystycznie min dwóch sie zgodzi.

 

W motoryzacji 50% rabatu jest nie możliwe do uzyskania... ale ja w tedy objechałem iles aut i wszedzie proponowałem skandaliczne niskie ceny...

W przypadku mojej e91 330d cena wynosiła 40 tys w allegro i na miejscu po mega targach 36.

powiedziałem tak pokazujac trzy kotelty po 10 tys. Panie te bmw to jest totalny golas i bez navi to dla mnie jest warty 30 tys i tyle moge dac- koles powiedzial to zycze szerokiej drogi... Ja może jednak? Powiedział dobra to 33 koła... powiedziałem tak- dobra to my jedziemy na obiad jak sie Pan zdecysdujesz to dzwoń... jeszcze jakies 40 min tu w tym miescie bedziemy... A on powiedział no to przykro mi do widzenia.

 

Pojechałem na obiad i napisałem sms. my zdjelismy i wracamy do domu... chyba ze pan sie zgodzi na 30 tys to przyjedziemy.... Nie dopisał...

 

Bedąc juz w drodze do domu dostałem sms jak przyjedziecie dzisiaj to wam sprzedam za 30... wiec wrócilismy....

 

ps w tamtym wypadku ta bezwypadkowośc to byla manna z nieba i nigdy przedtem nie miałem auta w tak idealnym stanie

 

Kolego mogę Cie adoptowac?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż trudno uwierzyć w 35pln 2 lata temu w bezwypadkowe 330d e91 oraz 7l/100km. Ale ok cuda sie zdarzają, chociaż jeszcze nie spotkałem Polaka który powie "dużo zaplacilem" i "sporo pali"... A Kolego alduwiel jak uwazasz ze poniżej 35 000 PLN Kulisz bezwypadkowe, dobrze wyposazone i zadbane 320i 2006/07 to prosze o ofertę z DE, nie z Polski, tutaj przecież tylko igły.

 

To nie cuda tylko technika. Jest ona zywcem zapozyczona z nieruchomosci i nazywa sie szukaj desperata.

W nieruchomosciach wyglada to tak - objedz 100 nieruchomosci i wszedzie proponuj 50% ceny jakiej rząda sprzedajacy. Wiekszość pogoni cię miotłą , ale stadystycznie min dwóch sie zgodzi.

 

W motoryzacji 50% rabatu jest nie możliwe do uzyskania... ale ja w tedy objechałem iles aut i wszedzie proponowałem skandaliczne niskie ceny...

W przypadku mojej e91 330d cena wynosiła 40 tys w allegro i na miejscu po mega targach 36.

powiedziałem tak pokazujac trzy kotelty po 10 tys. Panie te bmw to jest totalny golas i bez navi to dla mnie jest warty 30 tys i tyle moge dac- koles powiedzial to zycze szerokiej drogi... Ja może jednak? Powiedział dobra to 33 koła... powiedziałem tak- dobra to my jedziemy na obiad jak sie Pan zdecysdujesz to dzwoń... jeszcze jakies 40 min tu w tym miescie bedziemy... A on powiedział no to przykro mi do widzenia.

 

Pojechałem na obiad i napisałem sms. my zdjelismy i wracamy do domu... chyba ze pan sie zgodzi na 30 tys to przyjedziemy.... Nie dopisał...

 

Bedąc juz w drodze do domu dostałem sms jak przyjedziecie dzisiaj to wam sprzedam za 30... wiec wrócilismy....

 

ps w tamtym wypadku ta bezwypadkowośc to byla manna z nieba i nigdy przedtem nie miałem auta w tak idealnym stanie

 

Kolego mogę Cie adoptowac?:)

 

 

 

A masz jakiś majątek do przejecia w spadku ??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w tej strategii metoda, faktycznie można dać za coś dużo mniej jak cena wyjściowa, niestety nie dotyczy to rzeczy na których nam zależy np. auta na które się napaliliśmy :) jak podchodzimy do tematu emocjonalnie to koniec trzeba płacić ile chcą :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w tej strategii metoda, faktycznie można dać za coś dużo mniej jak cena wyjściowa, niestety nie dotyczy to rzeczy na których nam zależy np. auta na które się napaliliśmy :) jak podchodzimy do tematu emocjonalnie to koniec trzeba płacić ile chcą :))

 

 

Kluczem do sukcesu jest uprzejmośc i prośby, a nie arogancja wytykanie wad auta i szantaż.

chodzi , aby sprzedajacy cie polubił i z łaski swojej Ci opuscił... Nikt nikomu kogo nie polubi rabatów nie zrobi...

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.