Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spinacz w twoim przypadku lokalizacja auta fatalna :( ale to moje skromne zdanie

Zgadzam się :wink:

Spinacz A poza tym był chociaż ktoś oglądać? Cena wydaje się bardzo atrakcyjna i jeśli wszystko jest ok i nie kabinowana to pierwsza ogladajaca osoba brała by bez większego zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie było nikogo!Co ciekawe z obecnej aukcji mam 1160 wyświetleń :duh:

 

Prawda jest taka, że jakby to był sedan już dawno by jej nie było

 

BMW w kombi słabo się sprzedają - wiem coś o tym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze oli nie chodziło raczej o lokalizację w sensie, że daleko do Ciebie. Bo zależy kto gdzie mieszka :wink: Chodziło raczej, że Augustów i Białystok nie słynna z uczciwych sprzedawców itp.

Nie mówię, że Ty taki jesteś, ale to też może być jeden z powodów braku zainteresowania.

Tak, czy tak cena atrakcyjna i myślę, że powinna się niedługo sprzedać jeśli wszystko jest z nią ok.

P.s idą święta, więc może zainteresowanie się zwiększy. :mrgreen: taka nasza mentalność :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bardzo proszę o rozkodowanie auta po nr vin, oczywiście jeśli ktoś posiada taka możliwość..

 

Z góry bardzo dziękuję !!!

 

NR VIN : WBAVC51050KJ95197

 

 

Pozdrawiam!

 

Ponawiam zapytanie o vin.... ktos pomoże? :roll:

 

Data for vehicle identification number: WBAVC51050KJ95197

Model description: 325d

Market: Europa

Type: VC51

E-Code: E90

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: M57D30U2 - 3,00l (145kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Black Sapphire Metallic (475)

Upholstery: Stoff/leder Citrus/anthrazit (FFAT)

Production date: 21.02.2007

Assembled in: München

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S321A

Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

S4AGA

Interieurleisten titan matt Interior trim finishers Titanium matt

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S2BGA

BMW LM Rad Doppelspeiche 161 BMW alloy wheel, double spoke 161

S322A

Komfortzugang Comfort access

S403A

Glasdach elektrisch Glass roof, electrical

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S465A

Durchladesystem Through-loading system

S488A

Lordosenstütze Fahrer u. Beifahrer Lumbar support, driver and passenger

S493A

Ablagenpaket Storage compartment package

S4AEA

Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S507A

Park Distance Control hinten (PDC) Park Distance Control (PDC), rear

S521A

Regensensor Rain sensor

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S524A

Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S544A

Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function

S563A

Lichtpaket Light package

S609A

Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S612A

BMW Assist BMW Assist

S620A

Spracheingabe Voice control

S633A

Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business

S6AAA

BMW TeleServices BMW TeleServices

P7R7A

Innovationspaket Innovation package

P7RSA

Paket Comfort Package Comfort

L801A

Länderausführung Deutschland National Version Germany

S818A

Batteriehauptschalter Battery master switch

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SPA

Steuerung COP Control unit COP

 

prosze :) fotki auta znajdziesz na tej stronie :

 

http://www.bmwarchive.org/vin/bmw-vin-decoder.html

 

musisz tylko wpisac VIN i "captcha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie odnośnie silnika n43 143KM, ponieważ przeglądając to forum natknąłem się kilka razy na opinie, że silnik ten z 2009 roku jest mniej trwały i ma większe problemy z rozrządem niż te same silniki z innych lat? Czy to prawda? Czy na przykład mając do wyboru samochody z tymi samymi silnikami i wyposażeniem, tylko jeden z października 2008 a drugi z marca 2009 to będzie jakaś różnica w trwałości między nimi?

 

Dzięki wielkie za odpowiedzi,

Pozdrawiam.

miałem n43 z pażdziernika 2008r, cewki były wymieniane na akcji serwisowej, wgrywałem mu nowy soft bo delikatnie szarpał przy spokojnym rozpędzaniu się, problem jak ręką odjął, poza tym żadnych problemów silnikowych a użytkowałem go 2,5 roku,

spalanie w trasie od 6l/100km, po mieście do 10l/100km i na co komu diesel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę 10 letniego diesla w kombi, tym bardziej z Belgii (jedne z największych przelotów w europie) z przebiegiem poniżej lub równym 200 000 km, to pojawia się uśmiech na twarzy :P Tym bardziej, że konfiguracja bardzo autostradowa (Belgia to jedyny kraj na świecie, posiadający w 100% oświetlone autostrady) - Drive i do przodu :) Jednak wiem, że nie można generalizować. Zapytaj o certyfikat Car-Pass, oraz zweryfikuj bez wypadkowość i bezkolizyjność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie odnośnie silnika n43 143KM, ponieważ przeglądając to forum natknąłem się kilka razy na opinie, że silnik ten z 2009 roku jest mniej trwały i ma większe problemy z rozrządem niż te same silniki z innych lat? Czy to prawda? Czy na przykład mając do wyboru samochody z tymi samymi silnikami i wyposażeniem, tylko jeden z października 2008 a drugi z marca 2009 to będzie jakaś różnica w trwałości między nimi?

 

Dzięki wielkie za odpowiedzi,

Pozdrawiam.

miałem n43 z pażdziernika 2008r, cewki były wymieniane na akcji serwisowej, wgrywałem mu nowy soft bo delikatnie szarpał przy spokojnym rozpędzaniu się, problem jak ręką odjął, poza tym żadnych problemów silnikowych a użytkowałem go 2,5 roku,

spalanie w trasie od 6l/100km, po mieście do 10l/100km i na co komu diesel :)

 

 

Tyle pali 3.0d więc chyba nie ma co porównywać?

Moc bez jakiegokolwiek porównania...

 

Ps.ile oleju trzeba było dolewać w tym 1.8 miedzy wymianami? :cool2:

Edytowane przez spinacz2100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaczyna się wątek o spalaniu :) 3.0D na pewno pali 10l/ w mieście szczególnie w zimie:)

szkoda że to bmw z Łęczycy nie jest wystawione na allegro, klikałbym bez zastanowienia przed wyjazdem na oględziny a potem niech oni się martwią jak nawypisywali bzdur, cena jest moim zdaniem zaniżona a przebieg co najmniej podejrzany :) zdjęcie środka celowo wykadrowane bez fotela kierowcy...

 

byłem 2 dni temu w okolicy szkoda chętnie bym oglądnął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie odnośnie silnika n43 143KM, ponieważ przeglądając to forum natknąłem się kilka razy na opinie, że silnik ten z 2009 roku jest mniej trwały i ma większe problemy z rozrządem niż te same silniki z innych lat? Czy to prawda? Czy na przykład mając do wyboru samochody z tymi samymi silnikami i wyposażeniem, tylko jeden z października 2008 a drugi z marca 2009 to będzie jakaś różnica w trwałości między nimi?

 

Dzięki wielkie za odpowiedzi,

Pozdrawiam.

miałem n43 z pażdziernika 2008r, cewki były wymieniane na akcji serwisowej, wgrywałem mu nowy soft bo delikatnie szarpał przy spokojnym rozpędzaniu się, problem jak ręką odjął, poza tym żadnych problemów silnikowych a użytkowałem go 2,5 roku,

spalanie w trasie od 6l/100km, po mieście do 10l/100km i na co komu diesel :)

 

 

Tyle pali 3.0d więc chyba nie ma co porównywać?

Moc bez jakiegokolwiek porównania...

 

Ps.ile oleju trzeba było dolewać w tym 1.8 miedzy wymianami? :cool2:

nie wiem o jakim 1.8 myślisz ? :shock: są takie ?

co do mojego egzemplarza, olej Millers 5w30 praktycznie bez dolewek :cool2: polecam

330d i 318i owszem moc bez porównania jak i inne parametry, tylko inny budżet do zakupu i serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaczyna się wątek o spalaniu :) 3.0D na pewno pali 10l/ w mieście szczególnie w zimie:)

szkoda że to bmw z Łęczycy nie jest wystawione na allegro, klikałbym bez zastanowienia przed wyjazdem na oględziny a potem niech oni się martwią jak nawypisywali bzdur, cena jest moim zdaniem zaniżona a przebieg co najmniej podejrzany :) zdjęcie środka celowo wykadrowane bez fotela kierowcy...

 

byłem 2 dni temu w okolicy szkoda chętnie bym oglądnął :)

 

 

fotel jest jak najbardziej okk, kierownica też. Ile według Ciebie jest warte takie BMW? na allegro widzę ceny od 23-24 za ten rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widziałem fotela nie wiem czy jest ok, popatrz na całą ofertę dealera, 24 auta żadne nie ma więcej jak 200 tyś, stary chrysler 16 letni ma 251tyś, bmw x5 7-letnia przebieg ogłoszeniowy 143 tyś chyba najcześciej ustawiana wartość przy cofaniu licznika , oczywiście może się okazać że to stek podejrzeń więc jak podoba Ci się wizualnie auto to wsiadaj i jedź oglądać nie ma co się zastanawiać:)

 

ps. zapytaj grzecznie czy możecie się po męsku umówić że jak ogłoszenie nie zgadza się z stanem faktycznym oddadzą Ci za paliwo :) ( kiedyś usłyszałem spierdal..j....!)

 

co do ceny to się nie wypowiem, ja za ten rok dałem tyle ile Ty chcesz dać plus ładnego golfa IV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pewniak w super stanie z dobrym wyposazenie : 55000-60000 zl.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zaraz tak przepłacać :)

spinacz2100 ma do sprzedania taką w kombi tyle że bez X-a, Bezwypadkowa, jest pierwszym właścicielem :) , z atrakcyjnym przebiegiem dwustu tysięcy, co prawda bez książki serwisowej ale ta się pewnie gdzieś zapodziała (to normalne przy ściąganych autach), z 2006r ale bez wkładu finansowego, najtańsza na alledrogo bo za promocyjne 34999 :) wisi w ogłoszeniach chyba z rok ale to dlatego że kupujący się na niej nie poznali, sprzedający ma już inne auto ale przyjmie w rozliczeniu samochód, motor lub motorówkę (wszystko jedno).

Pomijam fakt że spinacz zajmuje się handlem samochodami skoro jest to jego prywatne auto.

 

z drugiej strony patrząc kto wie ? może to naprawdę lalka skoro poleca go forumowiczom

 

p.s. ale się wczoraj uśmiałem

http://joemonster.org/filmy/67676/Polskie_realia_handlu_autami_uzywanymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.