Skocz do zawartości

E90 330i | Przewód pirotechniczny plusowy i jego nieznany "kolega"


Nemaider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przychodzę z problemem w znalezieniu pewnego przewodu otóż połamała mi się wtyczka od przewodu idącego z rozdzielacza prądowego na akumulatorze jest on odpowiedzialny prawdopodobnie za pasy + poduszki, ponieważ błędy wyskoczyły na desce rozdzielczej .

Przewód ten idzie w parze wraz z kablem plusowym pirotechnicznym postaram się dodać zdjęcia, żeby było łatwiej .

Jeśli macie dostępny taki przewodzik albo macie kontakt do osoby, która nie miałaby problemu tylko tego jednego przewodu sprzedać byłbym bardzo wdzięczny 95% osób, które wystawia E90 na części jednego kabelka nie chcą odsprzedać. Chyba, że mielibyście namiar na samą kostkę to bym dał radę wymienić sobie sam, lecz ja powoli rozkładam ręce. 

[LEGENDA DO OBRAZKÓW]

Czarny rozdzielacz prądu jest stary, który miałem zamontowany w samochodzie na niebiesko\czerwono zaznaczone miejsce, w którym był włożony przewodzik, którego aktualnie szukam

Czerwony rozdzielacz prądu nowy, który będzie montowany w samochodzie 

Kabelek dla porównania ( Który nie wchodzi w gniazdo nowego rozdzielacza albo to przez to, że wtyczka jest trochę ułamana ale wątpię na 99% końcówka ze starego rozdzielacza nie wejdzie w nowy w ASO powiedzieli, że były zmiany konstrukcyjne ) - Jeśli się z tym mylę proszę mnie wyprowadzić z błędu pierwszy raz z czymś takim walczę .

 

PS . W ASO tego przewodu nie posiadają Pan nie mógł go zaznaczyć na schemacie a nowy rozdzielacz z ASO nie posiadał tego przewodu.

 

Pozdrawiam jakbym coś nie jasno napisał to proszę mnie poinformować postaram się naprostować 

 

 

\\\

 

rozdzielacz.jpg

rozdzielacz wejście.jpg

rozdzielacz kabel 2.jpg

rozdzielacz kabel.jpg

022a1dc4-28f2-4930-9537-e8a536cf2ee3.jpg

88345a9b-4bd7-4545-b718-65f5b30a4df5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ten kabelek nie bedzie pasowal. Poszukaj takiej wtyczki od poduszki kierowcy/pasazera, sa takie same jak ten w klemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.