Skocz do zawartości

Dwa moduły...który do czego?


huragan1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy moje auto to bmw F07 z 2012 r , 3.0 diel 

Od jakiegoś czasu mam problem z zawieszeniem pneumatycznym. Często pojawia mi się ten komunikat , który widnieje na zdjęciu. Różni mechanicy próbują coś z "tym" zrobić, ale nadal bez efektu...

Ostatnio nawet auto mi siadło...

Chciałem też zapytać o moduły, które znajdują się po prawej stronie z tyłu auta w bagażniku...

Który do czego służy?

 

Szukałem odpowiedzi w całej sieci i nic...

Dzięki za odpowiedzi.

 

IMG_0906.jpeg

IMG_0908.jpeg

IMG_0909.jpeg

IMG_1258.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź kolego. Właśnie w końcu znalazłem w sieci ,że jest dokładnie jak piszesz. Tak się składa, że kupiłem używany EHC i zamieniłem go i jak na razie nie pojawia się ten komunikat co wcześniej, ale moje pytanie jest czy należy go programować czy adaptować? Posiadam program ISTA i gdy po podłączeniu i zeskanowaniu oczywiście już po wymianie EHC nie pokazuje żadnych błędów..

Jeszcze jedno pytanie . W jaki sposób należy programować moduł automatycznego napędu tylnej klapy?

Czy ktoś z Was posiada opis głównych funkcji obsługi ISTA? (może jakiś link) nie ukrywam, że dopiero się uczę, ale nie chcę narobić sobie szkód..

Z góry Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

E-Sysem należy zakodować nowy moduł pod numer VIN.

Dalej ISTĄ zrobiłbym kalibracje wysokości - znajdziesz na forum - jest opisane np,. obniżanie tylnego zawieszenia w F11 - ta sama zasada działnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.