Skocz do zawartości

Podgrzewanie lusterek


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem podgrzewane maty lusterek , ale nie wiem jak je założyć. Czy ktoś z Was już może coś takiego zakładał ? Chodzi mi tylko o zdjęcie i założenie samych wkładów . Jak podłączyć się do instalacji wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli poradziles juz sobie z wyjeceiem wkladu z lusterka to musisz podgrzac nagrzewnica(suszarka :)) szklo aby odkleilo sie od plastikowej obudowy jak juz odpadnie to przyklejasz mate do szkla a nastepnie szklo z mata wklejasz do obudowy plastikowej i dalej juz wiesz jak podlaczyc i wlozyc do lusterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie bo zagladnalem do tego watku...

bede wymienial wklad lusterka kierowcy w mojej coupe i mam pytanie: czy da sie wyjac fabryczny wklad z podgrzewaczem tak aby nie uszkodzic podgrzewacza? i jak to zrobic? bo samo lustro kosztuje grosze a wklad dziala wiec szkoda by mi bylo go uszkodzic... jesli ktos wyciagal juz lusterko to prosze o porade jak to zrobic, dziekuje pozdr

Szybkich samochodów i pięknych kobiet, albo odwrotnie...

http://img169.imageshack.us/img169/8725/k1c6qd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w mojej beti nie mialem podgrzewacza ale juz mam.

Jeśli chodzi Tobie i odklejenie lustra od plastiku, to jakos to zrobilem.

A mianowicie: pozyczylem suszarke do włosów, podgrzalem lustro i plastik, a potem pilniczkiem do paznokci podwarzylem plastik, ktory poźniej trzeba bylo odkleić ( pilniczek jest elastyczniejszy niz sprubokret, a podgrzac trzeba bylo żeby klej łatwiej puścił)

Uwaga jak bedziesz podwazal, uwazaj zeby nie wysz czerbic lustra, a jesli masz zbite to w Motorze pisza jak to zregenerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.