Skocz do zawartości

Częściowy brak podświetlenia? Wada czy ten typ tak ma?


Kingu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

w mojej X5 (nie LCI) brak podświetlenia pod centralnym nawiewem i klawiszami, jak zaznaczyłem obwódką na zdjęciu. Co ciekawe, kiedy zbliżam się wieczorem do auta i otwiera się automatycznie, to przez chwilę podświetlone są wszystkie ledy na desce i drzwiach, łącznie z tymi w zaznaczonym obszarze. Kiedy jednak wsiadam do auta to te zaznaczone już się nie świecą - led kończy się nad lewą częścią schowka.

Myślałem że walnięta jest część paska led, ale skoro przed wejściem do auta się podświetla to musi być coś innego. Czy u was też tak jest, czy macie - jak podejrzewam - całkowicie podświetloną deskę?
image.png.958ed79a4263cf840d783ca1011a22f3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Jarsonik napisał(a):

a sprawdzałeś jasność podswietlenia? U mnie, jeżeli zrobię najmniejszą jasnosć, to z jakiegoś powodu podswietlenie tej strefy jest bardzo słabo widoczne

 

hmm, zobaczę wieczorem. Ale i tak pozostałe strefy widać a ta ciemna, więc do naprawy. Co ciekawe, kiedy otwieram auto z zewnątrz to przez chwilę świeci, czyli same ledy są sprawne (chyba że tam są jakieś podwójne i jedna sekcja walnięta)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź co ci mówię, ja też zauwazyłem, że wszystko poza tym elementem delikatnie widać, jak świeci w ciągu dnia, tylko ten nie świeci. Wszystko zmienia sięw nocy. to samo z podświetleniem znaczka X na drążku od skrzyni biegów....w ciągu dnia świeci się na biało, a wieczorami na bursztyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jarsonik napisał(a):

sprawdź co ci mówię, ja też zauwazyłem, że wszystko poza tym elementem delikatnie widać, jak świeci w ciągu dnia, tylko ten nie świeci. Wszystko zmienia sięw nocy. to samo z podświetleniem znaczka X na drążku od skrzyni biegów....w ciągu dnia świeci się na biało, a wieczorami na bursztyn

sprawdzałem różne kolory, regulowałem jasność, nic nie dało - martwa strefa. Tylko że jak otwieram auto to podświetla się przez chwilę prawidłowo jak cała reszta a potem gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

W dniu 23.12.2023 o 20:14, Kingu napisał(a):

sprawdzałem różne kolory, regulowałem jasność, nic nie dało - martwa strefa. Tylko że jak otwieram auto to podświetla się przez chwilę prawidłowo jak cała reszta a potem gaśnie.

A w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jarsonik napisał(a):

 

A w nocy?

głównie w nocy ten problem widzę bo za dnia to podświetlenia nie ma, albo jest słabo widoczne.

Ale żeby było ciekawiej, dzisiaj w garażu odpalam i świeci... może jakiś update softu był? Bo to mi nie wygląda na problem sprzętowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.