Skocz do zawartości

Bezpiecznik ze stałym zasilaniem w bagażniku


AxxelFoley

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi doradzić pod który bezpiecznik z tych znajdujących się w skrzynce w bagażniku ma stałe zasilanie, aby podłączyć do niego kamerkę. Mam już podciągnięty kabel od rejestratora aż do bagażnika i tam chciałbym podłączyć moduł stałego zasialania.
Pod bezpiecznik od zapalniczki podłączę przewód który ma dostawać napięcie po uruchomieniu silnika, ale nie wiem do którego bezpiecznika podłączyć przewód który ma mieć stałe zasilanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takie rzeczy to raczej na Facebooku popytaj tam jest powszechna zgoda na druciarstwo i patenciarstwo. Nikt poważny nie da porady pod który "bezpiecznik" się wpiąć żeby Prąd ciągnąć z akumulatora 24/7 który jak jest niedoładowany uszkadza moduły auta. Nie robi się tak, dużo taniej jest kupić kamerę z własną baterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ale nie mam na myśli druciarstwa, tylko moduł dodatkowy podłączany do rejestratora, który umożliwia działanie trybu parkingowego oraz monitoring auta poprzez internet. 
Moduł ten od 70mai wymaga podłączenia jednego z przewodów do stałego zasilania, a drugi przewód powinien być podłączony pod bezpiecznik, który otrzymuje zasilanie po uruchomieniu silnika.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie jest zastosowane w oryginalnej kamerze BMW Car Eye 3.0

Miejsce podłączenia jest w skrzynce bezpieczników przy słupku A od strony pasażera pod przewidziane na to bezpieczniki.

Nie mam przy sobie instrukcji instalacji, ale wieczorem mogę wrzucić, o ile Cię to nadal interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.