Skocz do zawartości

Wymiana zarowki mijania - drucik, uchwyt h7


NieMowNicNikomu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Temat dotyczy bmw e9O LCI 318i N43.

Kumpel mi powiedział, że jak jechał jechał z naprzeciwka to moja lewa lampa teoche razi.

Pojechałem na stację diagnostyczna wyregulować reflektory, Pan powiedział że jest źle umiejscowiona zarowka, żeby ją poprawić i wtedy przyjechać na regulacje.

Czy zarowka powinna mieć drucik mocujący, ktory będzie ja trzymał w gnieździe? Bo ona jakoś tak lekko siedzi? Teraz boję się, że podczas jazdy na jakiejś dziurze zarowka wyleci mi z tego gniazda 😞

Sprawdzałem jak wygląda sytuacja w drugiej lampie i tam jest taki drucik, ale ogólnie montaz jest jakiś inny.

W załączniku podaję zdjęcie gniazda z lewej lampy (Ta która razi)

Jeśli potrzebny drucik/uchwyt to gdzie mogę go kupić? Na allegro nie widzę do Bmw. Może ktoś z Was ma? Z góry dzięki:)

20231021_155355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 21.10.2023 o 17:11, NieMowNicNikomu napisał(a):

 

Sprawdzałem jak wygląda sytuacja w drugiej lampie i tam jest taki drucik, ale ogólnie montaz jest jakiś inny.

 

 

 

Jak montaż jest inny to masz różne lampy? No bo jak inaczej wytłumaczyć różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 14:29, BaX napisał(a):

 

Jak montaż jest inny to masz różne lampy? No bo jak inaczej wytłumaczyć różnice?

Tak. 2 rozne lampy,ale ptanie bylo inne.

Dzisiaj wymieniałem zarowki, rzeczywiście drucika tam nie ma żadnego. Po prostu jedna z trzech blaszek się lekko odkształciła i nie trzymala zarowki. Lekko podgiałem i zarowka już siedzi sztywno.

Ale nadal lekko razi 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kuj0n napisał(a):

Pytanie było inne ale ja też zapytałem Cię jaka to lampa i nie napisałeś. 🙂

Najpierw nie napisałem jaka, bo nie miałem możliwości sprawdzenia, a później jak juz wiedzialem, ze drucika ma nie byc to wyleciało mi to z głowy. Przepraszam.

Dla siebie potrzebujesz wiedzieć jaki to model lampy, czy nie muszę już schodzić i zaglądać? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykając temat napisze, że dzisiaj byłem na dwóch stacjach kontroli pojazdów sprawdzić lampy i na obydwu powiedzieli ze lampy swieca książkowo. Także wymiana żarówek i podgięcie blaszek trzymających zarowki naprawiło mój problem. Dziekuje, pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.